Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
| Fiyat | : | 320,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%9,4) | : | 290,00 USD + KDV Kazancınız 30,00 USD |
| KDV Dahil | : | 15.583,27 TL |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| LİMANLAR | (1) HPE SmartRate RJ-45 bağlantı noktası (anlaşılan maksimum hız 2,5 Gb/sn), (1) 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| YETERLİ | Hazır askı braketi (opsiyonel asma kiti ile kullanım için) |
| GİRİŞ VOLTAJI | PoE/PoE+ veya direkt DC gücü (opsiyonel güç unitesi ile) |
| GÜÇ TÜKETİMİ | POE gücüyle (802.3at): 19W (802.3at PoE), 13.5W (802.3af PoE), 17 W (DC güç ünitesi ) |
| Wİ-Fİ ANTENİ | 4×4 MIMO için dört entegre çift bant aşağı eğimli çok yönlü anten. Maksimum anten kazancı 4.2dBi 2.4GHz’de ve 7.5dBi in 5GHz’de. |
| RADYO KAPSAMI | OFDMA ve Çok kullanıcı MIMO (MU-MIMO) çift radyolu IEEE 802.11ax access point. 5GHz bandında 4.8 Gbps’e kadar (4SS/HE160 kullanıcı ile) ve 2.4GHz bandında 575 Mbps’ e kadar (2SS/ HE40 kullanıcı ile) destekler. |
| ÜRÜN BOYUTLARI | 46x200x200mm |
| SİZİ DÖNÜŞTÜRÜYORUZ | 810 gr |
| ÜRÜN BROŞÜRÜ | Aruba 500 İç Mekan Access Point Serisi (pdf) >> |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Port Sayısı | 2 Port |
| Askı Aparatı | Yok (Ayrıca Alınmalıdır) |
| Poe Desteği | Poe Desteği Var Ya da Adaptör İle |
| Wi-Fi Anteni | İç Anten 5 GHz 4x4 MIMO ve 2,4 GHz 2x2 MIMO |
| Radyo Kapsamı | Çift Radyo 5 Ghz ve 2.4 Ghz |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | EMN-Q9H62A |
| Marka | Hp |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Alternatif Ürün Seçenekleri
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.