Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Kategori | Tek İşlevli Renkli Lazer |
|---|---|
| Marka | Canon |
| Üretici Kodu | LBP633CDW |
| ADF | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Tarama | Yok |
| Fotokopi | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Faks | Yok |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Hızı (ppm) | Max: 38 sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | 1.200 x 1.200 DPI |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | Ayda 30.000 Sayfa |
| İşlemci | 2 x 800 MHz |
| Bellek | 1 GB |
| Kağıt Kapasitesi | Girdi Kapasitesi: 250 Sayfa Çıktı Kapasitesi: 100 Sayfa |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | 1 x USB 1 x RJ-45 1 x Wi-Fi |
| Gürültü Seviyesi | 66 dB |
| Güç Gereksinimi | Max: 850W |
| Boyutları (e x d x y) mm | 430 x 418 x 287 mm |
| Ağırlık | 16,1 Kg |
| Uyumlu Sarf Malzemeleri | 067H, 067 Kartuş |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ağırlık | 16,4 Kg |
| Bağlantı | USB 2.0, 10/100 Ethernet |
| Baskı Aylık Kapasite | 30.000 Sayfa |
| Baskı Boyutu | A4, A5, A6, Zarflar (C5, DL), Özel |
| Baskı Hızı (Siyah) | 21 sayfa/dak (A4) |
| Baskı Kalitesi (Siyah) | 1200x1200 dpi |
| Baskı Türü | Renkli |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| İşlemci Hızı | 800 MHz |
| İşlevler | Sadece Yazdırma |
| Marka | Canon |
| Türü | Tek Fonksiyonlu |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-LBP633CDW |
| Marka | Canon |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.