Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Kategori | Çok işlevli Renkli Lazer |
|---|---|
| Marka | Canon |
| Üretici Kodu | MF655CDW |
| ADF | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Tarama | Var |
| Fotokopi | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Faks | Yok |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Hızı (ppm) | Max: 38 sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | 1.200 x 1.200 DPI |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | Ayda 30.000 Sayfa |
| İşlemci | 2 x 800 MHz |
| Bellek | 1 GB |
| Tarama | 9.600 x 9.600 DPI |
| Kopyalama | 600 x 600 DPI |
| Kağıt Kapasitesi | Girdi Kapasitesi: 250 Sayfa Çıktı Kapasitesi: 100 Sayfa |
| Kağıt Ölçüsü | Kaset: A4, A5, A5 (Yatay), B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Kartpostal, İndeks kartı, Zarf (COM10, DL, C5, Monarch), Özel boyutlar: Min. 76,2 x 127 mm Maks. 216 x 355,6 mm. Çok amaçlı tepsi: A4, A5, A5 (Yatay), B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Kartpostal, İndeks kartı, Zarf (COM10, DL, C5, Monarch), Özel boyutlar: Min. 76,2 x 127 mm Maks. 216 x 355,6 mm. ADF: A4, A5, B5, Legal, Letter, Statement, Özel boyutlar: Min. 128 x 139,7 mm Maks. 215,9 x 355,6 mm |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | 1 x USB 1 x RJ-45 1 x Wi-Fi |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Güç Gereksinimi | Max: 850W |
| Boyutları (e x d x y) mm | 451 x 460 x 360 mm |
| Ağırlık | 22,6 Kg |
| Uyumlu Sarf Malzemeleri | 067H, 067 Kartuş |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ağırlık | 22,6 Kg |
| Bağlantı | USB 2.0, 10/100 Ethernet |
| Baskı Aylık Kapasite | 30.000 Sayfa |
| Baskı Boyutu | A4, A5, A6, Zarflar (C5, DL), Özel |
| Baskı Hızı (Siyah) | 21 sayfa/dak (A4) |
| Baskı Kalitesi (Siyah) | 1200x1200 dpi |
| Baskı Türü | Renkli |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| İşlemci Hızı | 800 MHz |
| İşlevler | Tarayıcı, Fotokopi, Baskı |
| Marka | Canon |
| Türü | Laser Mono Çok İşlevli |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-MF655CDW |
| Marka | Canon |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.