Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Disk Kapasitesi | 146Gb |
| Disk Türü | Hard Disk SAS SSD 2,5" SFF |
| Ürün Hızı | 15.000RPm (15K) / 6Gb |
| Uyumluluk | R720,R730 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-X162K |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.