Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| SSD Kapasitesi | Ekran Boyutu | Ekran Çözünürlüğü (Piksel) | Garanti Süresi (Yıl) |
|---|---|---|---|
| 512 GB | 15.6 inç | 1920 x 1080 | 3 |
| Garanti Tipi | Hdmı | Model Kodu | HDD Kapasitesi |
| Resmi Distribütör Garantili | Evet | N206L753015EMEA-VP | Yok |
| Disk Türü | İşlemci | İşlemci Çekirdek Sayısı | İşlemci Frekansı |
| SSD | Intel Core i7 | 10 | 3.6 GHz |
| İşlemci Nesli | İşletim Sistemi Yazılımı | Ekran Kartı Modeli | Ram |
| Yok | Windows | Onboard | 16 GB |
| İşlemci Modeli | |||
| Intel Core i7-1265U |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1265U |
| Sistem Belleği | 16GB DDR4 3200MHz Sodim |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 16GB DDR4 3200MHz Sodim |
| SSD Türü | PCIe NVMe Gen4 |
| İşlemci Nesili | 12.Nesil |
| Ekran Boyutu | 15.0'' - 15.6'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | Latitude 7000 Serisi |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i7 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-N206L753015WP |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.