Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Marka | Dell |
|---|---|
| Model | AC958788 |
| Parça Numarası | AC958788 |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Dijital Depolama Kapasitesi | 128 GB |
| Voltaj | 28 Volt |
| Watt Değeri | 50 watt |
| Piller Dahil | Evet |
| Pil Gerekli | Hayır |
| Veri Aktarım Hızı | 1000 Saniyede Megabit |
| Hoparlör Çapı | 3 santimetre |
| Dil | İtalyanca |
| Ürün Model Numarası | AC958788 |
| Ürün Boyutları | 5 x 1.5 x 16 cm; 30 gram |
| ASIN | B0F4LQVLW8 |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Bellek Boyutu | 16Gb |
| Bellek Hızı/Değeri | 5600MHz/ CL46 |
| Bellek Tipi | Sunucu Ramı |
| Bellek Mimarisi | ECC UDIMM |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-AC958788 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.