Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci | İntel Core İ7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-12850HX |
| Ram Tipi | 32GB 4800MT/s CAMM |
| Disk Kapasitesi | 512GB SSD NVMe |
| Bellek Desteği | 128Gb Ram (4 Slot) |
| Ekran Kartı | 6GB Quadro A1000 |
| Ekran Boyutu | 17" |
| Dokunmatik | Dokunmatik (Yok) |
| Ürün Ailesi | Dell M7770 |
| İşletim Sitemi | Windows 11Pro |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-XCTOP7770EMEA_VP-3 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.