Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Web sitemizde size daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar: Gizlilik ve Çerez Politikası
| Fiyat | : | 38,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%7,9) | : | 35,00 USD + KDV Kazancınız 3,00 USD |
| KDV Dahil | : | 1.915,61 TL |
Dell 3.5 inç Gen 14-15 Disk Kızağı X7K8W Sunucu Disk Kızağı
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Ürün Tipi | Çevirici Kızak 3.5" & 2.5" |
| Uyumlu Modeller | Dell R740 / R750 |
| Form Faktörü | 3.5" Sas/Sata Kızak |
| Kullanım Yeri | Sunucu Kızağı |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-X7K8W |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Havale / Eft :
Tek Çekim :
Bankalara Göre Taksit Seçenekleri (Kampanyalı taksitler kalın yazıyla belirtilmiştir) :
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1.013,93 TL | 2.027,86 TL |
| 3 | 689,56 TL | 2.068,67 TL |
| 4 | 527,85 TL | 2.111,39 TL |
| 5 | 431,17 TL | 2.155,83 TL |
| 6 | 367,03 TL | 2.202,19 TL |
| 7 | 321,49 TL | 2.250,46 TL |
| 8 | 287,63 TL | 2.301,03 TL |
| 9 | 261,54 TL | 2.353,90 TL |
| 10 | 240,93 TL | 2.409,26 TL |
| 11 | 224,30 TL | 2.467,31 TL |
| 12 | 210,69 TL | 2.528,22 TL |
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 995,16 TL | 1.990,32 TL |
| 3 | 672,12 TL | 2.016,37 TL |
| 4 | 510,85 TL | 2.043,38 TL |
| 5 | 414,19 TL | 2.070,97 TL |
| 6 | 349,89 TL | 2.099,32 TL |
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1.010,39 TL | 2.020,78 TL |
| 3 | 686,81 TL | 2.060,43 TL |
| 4 | 525,50 TL | 2.102,00 TL |
| 5 | 429,13 TL | 2.145,67 TL |
| 6 | 365,08 TL | 2.190,50 TL |
| 7 | 319,69 TL | 2.237,82 TL |
| 8 | 285,90 TL | 2.287,24 TL |
| 9 | 259,88 TL | 2.338,96 TL |
| 10 | 239,30 TL | 2.392,98 TL |
| 11 | 222,61 TL | 2.448,72 TL |
| 12 | 208,95 TL | 2.507,34 TL |
Ürün Etiketleri
.png)
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.