Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| DELL AMD EPYC 7302P R6515 PER651510A 16GB DDR4 RDIMM 600GB SAS 10K 1x700W 1U RACK SERVER |




| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | 1 x Amd Epyc 7302P (3.0GHz/16-Core) |
| Ürün Ailesi | Dell R6515 Sunucu |
| İşlemci Sayısı | 1 İşlemci Desteği |
| Kasa Tipi | Rack Sunucu 1U |
| Bellek Kapasitesi | 16GB(1x16GB 3200MHz) RDIMM |
| Max Bellek Desteği | 2 TB (DDR4 3200 MHz) RDIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 8x 3.5" SFF SAS/SATA Hot Plug |
| Sabit Disk Yapısı | 1x 600GB SAS |
| Bellek Yuvası | 16 Adet |
| Disk Yuvası Boyutu | 4x3.5" |
| Network Kartı | Broadcom 5720 |
| Raid Kart | H330 Raid Kart |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Güç Kaynağı | 1 x 700W Power Supply |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-PER651510A |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.