Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Dell Latitude 3550, 13. nesil Intel i5 işlemcisi ve 16GB RAM kapasitesiyle ofis, eğitim ve uzaktan çalışma gibi günlük görevlerde yüksek performans sunar. Ubuntu işletim sistemiyle açık kaynaklı, güvenli bir deneyim sunarken, mat Full HD ekranı ile uzun süreli kullanımlarda konfor sağlar.

Dell Latitude 3550 16GB RAM, hem profesyonel kullanıcılar hem de öğrenciler için ideal bir seçenek. Geniş RAM kapasitesi, hızlı SSD’si ve güvenli işletim sistemiyle birlikte, kurumsal ve bireysel kullanım için uzun ömürlü bir çözümdür.

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1335U |
| Sistem Belleği | 16GB DDR5 5600MHz SODIMM |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 16GB DDR5 5600MHz |
| SSD Türü | PCIe NVMe Gen4 |
| İşlemci Nesili | 13.Nesil |
| Ekran Boyutu | 15.0'' - 15.6'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | Latitude 3000 Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i5 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-N007L355015U |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.