Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

13. Nesil Intel ® Core™ U serisi işlemciler üzerinde çalışan Intel vPro ® ile daha fazla yerde maksimum üretkenlik ve ek yerleşik donanım güvenliği sağlayın
32 GB'a kadar LPDDR5 * bellekle ışık hızında yanıt süresi ve gelişmiş performans
32 GB'a kadar LPDDR5 * bellekle ışık hızında yanıt süresi ve gelişmiş performans
ExpressCharge özellikli yeni nesil piller, çalışma süresini uzatmak ve gücü artırmanız gerektiğinde daha hızlı şarj etmek için kullanımı analiz eder. Gelişmiş Şarj, pil ömrünü uzatmak için aşırı şarjı önler.
Dell SafeID, Dell SafeBIOS, parmak izi okuyucular, TPM yongası ve kilit yuvası seçenekleri sunan, sektörün en güvenli ticari bilgisayarları test edilmiş ve MIL-STD 810H testlerinden geçmiştir.
Dell Optimizer'ın akıllı gizlilik özellikleri *, hassas verilerin gizli kalmasına yardımcı olur
İzleyici algılama, birisi ekranınıza baktığında sizi bilgilendirir ve ekranınızı tekstüre eder
Look Away Detect, odağınızın başka bir yerde olduğunu bilir ve gizliliği daha fazla korumak ve pil ömründen tasarruf etmek için kararır
ExpressSign-in varlığınızı algılar ve sisteminizi uyandırır ve uzaklaştığınızda bilgisayarınızı kilitler
SafeSupply Chain çözümleri, tedarik zinciri güvenliği ve bütünlük kontrolleri katmanları sağlar
Aktarım sırasında kişisel bilgisayarları korumak için isteğe bağlı kurcalamaya karşı korumalı mühürler ve NIST uyumlu sabit sürücü silme, işletmelerin şirket imajını eklemeden önce cihazlarının temiz bir sayfa açmasını sağlamalarına yardımcı olur.

Önceki nesil modellerimize göre ağırlıkça %64 daha fazla geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir plastikle geliştirilen en sürdürülebilir ticari bilgisayarımız %18 geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir plastik %100 geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir ambalaj ve daha da az atık için çoklu ambalaj seçenekleri -cihazınızın tamamında bağlı ve tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastikler EPEAT Gold tescilli
Akıllı ses , aramanın her iki ucundaki arka plan gürültüsünü ve yankıları ortadan kaldırır ve Ses Kalitesi İzleme, ses kaliteniz kötü olduğunda bunu bilmenizi sağlar
Gerçekliğinizi mükemmel bir doğrulukla yansıtmak ve vurgulamak için geliştirilmiş isteğe bağlı gelişmiş FHD+IR kamera
Olağanüstü pil ömrü ve 54 Whr'ye varan çeşitli pil seçenekleriyle istediğiniz yerden çalışın.

Mevcut Wi-Fi 6E veya 5G seçenekleri, her zaman sektörün en yüksek hızlarında bağlı olmanızı sağlar.
ExpressConnect, mevcut en iyi ağa katılır, konferans uygulamalarına öncelik verir ve dünyanın ilk eşzamanlı çoklu ağ bağlantısıyla hızlı veri ve video indirmeleri sağlar
2 adet USB Type C Thunderbolt™ 4.0 ve HDMI 2.0 dahil olmak üzere çok çeşitli bağlantı noktalarıyla çevre birimlerine hızla bağlanın
Performansı en üst düzeye çıkarmak ve gözlerinizi rahat tutmak için isteğe bağlı pil tasarrufu ve ComfortView Plus ekrana sahip optimize edilmiş 16:9 ekran İsteğe bağlı FHD Dokunmatik Olmayan 400 nit panel ve uçtan uca özellikli FHD Touch 300 nit 2'si 1 arada panel dahil olmak üzere çok çeşitli.
panel seçenekleri Kenar Gorilla Glass ve aktif kalem desteği Daha iyi üretkenlik için iyileştirilmiş boyut, his ve gürültüye sahip yeni birinci sınıf tıklama paneli

Etrafınızda oluşturulan zeka:Hepsi bir arada yazılımda akıllı sesli konferans, bağlantı ve üretkenlik özellikleriyle.
Kişiselleştirilmiş Performans:Eşleştirmeden şarj etmeye kadar, zeka ve makine öğrenimi tüm ekosisteminizdeki performans özelliklerini otomatikleştirerek üretkenliği artırır.
Akıllı İşbirliği:Ses kalitesi izleme ve akıllı gürültü ve yankı giderme ile konferans deneyiminizi geliştirin.
Güvenli, Emniyetli ve Yönetilebilir:Dell Optimizer ile optimizasyon ve veri toplama, gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlamak için PC deneyiminizi sürekli iyileştirmek üzere tasarlanmış sıkı bir süreç izler. Modüler kurulum ile Dell Optimizer özelliklerini kolayca kurun ve özelleştirin.
Hizmet olarak PC ile cihazları dağıtma, yönetme ve destekleme şeklinizi modernleştirerek her yerde iş deneyimlerini hızlandırın. Aylık öngörülebilir bir fiyatla güvenilir bir çalışma alanı sağlamaya yardımcı olmak için hem sektörün en güvenli ticari bilgisayarlarının yerleşik korumalarından hem de gelişmiş tehditlere yönelik yazılım korumalarından yararlanın .

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1365U |
| Sistem Belleği | 16GB DDR4 3200MHz Sodim |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 16GB DDR4 3200MHz Sodim |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | 13.Nesil |
| Ekran Boyutu | 13'' - 14.5'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | Latitude 5000 Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i7 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-N017L534013EMEA-VP-UBU |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.