Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
U serisi veya P serisinde 13. Nesil Intel® Core™ işlemcilerde çalışan Intel vPro ® ile daha fazla yerde maksimum üretkenlik ve ek yerleşik donanım güvenliği sağlayın.
64 GB'a kadar isteğe bağlı DDR5 bellekle hızlı yanıt süresi ve gelişmiş performans.
Cihazınızı serin ve sessiz tutan yeni daha büyük fanlara sahip gelişmiş termal özellikler.
ExpressCharge özellikli yeni nesil piller, çalışma süresini uzatmak ve gücü artırmanız gerektiğinde daha hızlı şarj etmek için kullanımı analiz eder. Gelişmiş Şarj, pil ömrünü uzatmak için aşırı şarjı önler.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1335U |
| Sistem Belleği | 16GB DDR5 4800MHz Sodim |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 16GB DDR5 4800MHz Sodim |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | 13.Nesil |
| Ekran Boyutu | 14'' - 14.5'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | Latitude 5000 Serisi |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i5 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BRK-N013L544014EMEA_VP |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.