Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
DELL Latitude 5440: Akıllı, ölçeklenebilir performans için 14 inç dizüstü bilgisayar. Yeni dokunmatik yüzey, FDH kamera ve ekran ve 13. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle yeniden tasarlandı.
U serisi veya P serisinde 13. Nesil Intel® Core™ işlemcilerde çalışan Intel vPro ® ile daha fazla yerde maksimum üretkenlik ve ek yerleşik donanım güvenliği sağlayın.
64 GB'a kadar isteğe bağlı DDR5 bellekle hızlı yanıt süresi ve gelişmiş performans.
Cihazınızı serin ve sessiz tutan yeni daha büyük fanlara sahip gelişmiş termal özellikler.
ExpressCharge özellikli yeni nesil piller, çalışma süresini uzatmak ve gücü artırmanız gerektiğinde daha hızlı şarj etmek için kullanımı analiz eder. Gelişmiş Şarj, pil ömrünü uzatmak için aşırı şarjı önler.
| İşlemci | 13. nesil Intel® Core™ i7-1355U (12 MB önbellek, 10 çekirdek, 5 GHz’e kadar) |
| Wireless | Intel(R) Wi-Fi 6E (6 eğer 6E yoksa) AX211, 2×2, 802.11ax, Bluetooth Wireless Card |
| 4G (LTE) Modül | Yok |
| İşletim Sistemi | Ubuntu 22.04 LTS |
| Ekran Çözünürlük | 14.0″ FHD (1920×1080) Non-Touch, AG, IPS, 250 nits, FHD Cam, WLAN |
| Bellek | 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz, çift kanallı |
| Bellek Yuva Sayısı | 2 Yuva – 64 GB’a kadar DDR4 3200 MT/s |
| Sabit Disk | 512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD, Sınıf 35 |
| Ekran Kartı | Entegre Intel(R) Iris(R) Xe veya UHD Graphics |
| Optik Sürücü | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Parmak izi ve/veya Smart Card Okuyucu | – |
| Webcam | FHD/IR Kamera |
| Ses ve Hoparlörler | Realtek Waves MaxxAudio® 12.0, 2 W x 2 W = toplam 4 W özellikli stereo hoparlörler |
| Ethernet | Var |
| Portlar | 2 Thunderbolt™ 4 bağlantı noktası, DisplayPort™ Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery özellikli 1 x USB 3.2 Nesil 1 PowerShare özellikli bağlantı noktası 1 x USB 3.2 (1. Nesil) bağlantı noktası 1 HDMI 2.0 bağlantı noktası 1 x Evrensel ses bağlantı noktası 1 x RJ45 Ethernet bağlantı noktası |
| Klavye-Mouse | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Klavye |
| Numerik Tuş Takımı | Yok |
| Batarya | 3 hücreli, 54 Wh, ExpressCharge™ Boost |
| Başlangıç Ağırlığı | 1.39 kg |
| Güvenlik | TPM 2.0 FIPS-140-2 Sertifikalı |
| Garanti | 3 Yıl Pro Support (Yerinde Garanti) |
| Ürün Broşürü | DELL Latitude 5440 (pdf) >> |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1355U |
| Sistem Belleği | 16GB DDR4 3200MHz Sodim |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 16GB DDR4 3200MHz Sodim |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | 13.Nesil |
| Ekran Boyutu | 14'' - 14.5'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | Latitude 5000 Serisi |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i7 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-N025L544014EMEA_VP |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.