Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
DELL Latitude 5540: Akıllı, ölçeklendirilebilir performans için 15 inç dizüstü bilgisayar. Yeni FHD kamera ve ekran ile 13. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle yeniden tasarlandı.
Dell Latitude 5540 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Windows 11 Pro![]() Maksimum performans ve ölçeklenebilirlik
![]() Her yerden çalışmak için üstün güvenlikDell Safe ID, Dell SafeBIOS, parmak izi okuyucular, TPM yongası ve kilit yuvası seçenekleri sunan, sektörün en güvenli ticari bilgisayarları test edilmiş ve MIL-STD 810H testlerinden geçmiştir. Dell Optimizer'ın akıllı gizlilik özellikleri, hassas verilerin gizli kalmasına yardımcı olur
ExpressSign-in varlığınızı algılar ve sisteminizi uyandırır ve uzaklaştığınızda bilgisayarınızı kilitler SafeSupply Chain çözümleri, tedarik zinciri güvenliği ve bütünlük kontrolleri katmanları sağlar. Aktarım sırasında kişisel bilgisayarları korumak için isteğe bağlı kurcalamaya karşı korumalı mühürler ve NIST uyumlu sabit sürücü silme, işletmelerin şirket imajını eklemeden önce cihazlarının temiz bir sayfa açmasını sağlamalarına yardımcı olur. ![]() Sürdürülebilirlik ile yenilikÖnceki nesil modellerimize göre ağırlıkça %64 daha fazla geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir plastikle geliştirilen en sürdürülebilir ticari bilgisayarımız %18 geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir plastikten yapılmıştır %100 geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir ambalaj ve daha da az atık için çoklu paket seçenekleri -cihazınızın tamamında bağlı ve tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastikler EPEAT Gold tescilli. Güçleri birleştirmek için yaratıldıAkıllı Ses, aramanın her iki ucundaki arka plan gürültüsünü ve yankıları ortadan kaldırır ve Ses Kalitesi İzleme, ses kalitenizin ne zaman zayıf olduğunu bilmenizi sağlar Gerçekliğinizi mükemmel bir doğrulukla yansıtmak ve vurgulamak için geliştirilmiş gelişmiş FHD+IR kamera Olağanüstü pil ömrü ve 54 Whr'ye varan çeşitli pil seçenekleriyle istediğiniz yerden çalışın. ![]() Ödün vermeyen bağlantı deneyimini yaşayınMevcut Wi-Fi 6E ve 5G:seçenekleri, her zaman sektörün en yüksek hızlarında bağlantıda olmanızı sağlar. ExpressConnect:mevcut en iyi ağa katılır, konferans uygulamalarına öncelik verir ve dünyanın ilk eşzamanlı çoklu ağ bağlantısıyla hızlı veri ve video indirmeleri sağlar. 2 adet USB Type C Thunderbolt™ 4.0 ve HDMI 2.0 dahil olmak üzere çok çeşitli bağlantı noktalarıyla çevre birimlerine hızla bağlanın. İnanılmaz görünümlerle çalışınPerformansı en üst düzeye çıkarmak ve gözlerinizi rahat tutmak için isteğe bağlı pil tasarrufu ve ComfortView Plus ekrana sahip optimize edilmiş 16:9 ekran İsteğe bağlı FHD Dokunmatik Olmayan 400 nit panel ve FHD Dokunmatik 250 nit panel dahil olmak üzere çok çeşitli panel seçenekleri daha iyi üretkenlik için gürültü ![]() Dell Optimize EdiciEtrafınızda oluşturulan zeka:Hepsi bir arada yazılımda akıllı sesli konferans, bağlantı ve üretkenlik özellikleriyle dünyanın en akıllı işbirliği deneyimini. Kişiselleştirilmiş Performans:Eşleştirmeden şarj etmeye, zeka ve makine öğrenimine kadar tüm ekosisteminizdeki performans özelliklerini otomatikleştirerek üretkenliği artırın. Akıllı İşbirliği:Ses kalitesi izleme ve akıllı gürültü ve yankı giderme ile konferans deneyiminizi geliştirin. Güvenli, Emniyetli ve Yönetilebilir: Dell Optimizer ile optimizasyon ve veri toplama, gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlamak için PC deneyiminizi sürekli iyileştirmek üzere tasarlanmış sıkı bir süreç izler. Modüler kurulum ile Dell Optimizer özelliklerini kolayca kurun ve özelleştirin. Modern İş Gücü ÇözümleriHizmet olarak PC ile cihazları dağıtma, yönetme ve destekleme şeklinizi modernleştirerek her yerde iş deneyimlerini hızlandırın. Aylık öngörülebilir bir fiyatla güvenilir bir çalışma alanı sağlamaya yardımcı olmak için hem sektörün en güvenli ticari bilgisayarlarının yerleşik korumalarından hem de gelişmiş tehditlere yönelik yazılım korumalarından yararlanın. ![]() Windows 11 Pro - hibrit çalışma için tasarlanmıştır.Windows'un şimdiye kadarki en üretken ve güvenli sürümü, ancak BT için basit. Bağlantı Noktaları ve Yuvalar
![]() Boyutlar ve Ağırlık
|
|
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1355U |
| Sistem Belleği | 16GB DDR5 5600MHz CAMM |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 16GB DDR5 5600MHz CAMM |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | 13.Nesil |
| Ekran Boyutu | 15.0'' - 15.6'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | Latitude 5000 Serisi |
| İşletim Sistemi | Linux |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i7 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-N021L554015EMEA_VP_UBU |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.