Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler



İki adet üstten çıkışlı ve iki adet alttan çıkışlı hoparlör, daha zengin bas ve ses yüksekliğinde nesilden nesile %15 oranında iyileştirme ile 7000 serisindeki en iyi ses kalitesi.
Canlı ve net konferans sunumu için gelişmiş çözünürlük ile isteğe bağlı 5 MP IR kamera.
Akıllı ses, çağrının her iki ucundaki istenmeyen arka plan gürültüsünü kaldırmak için nöral gürültü önleme kullanır.

Mevcut Wi-Fi 6E ve 4G LTE veya 5G:her zaman sektörün en yüksek hızlarında bağlanmanızı sağlar.
Bluetooth 5.3:donanım kilitleri olmadan en sevdiğiniz aksesuarlara bağlanmanıza olanak tanır.
ExpressConnect:mevcut en iyi ağa katılır,7 konferans uygulamalarına öncelik verir ve dünyanın ilk eş zamanlı çoklu ağ bağlantısıyla daha hızlı veri ve video indirmeleri sunar.

Sektörün en güvenli ticari bilgisayarları:parmak izi okuyucu kimlik bilgilerini saklayıp işleyen ayrılmış bir güvenlik çipine sahip Dell Safe ID, Dell SafeBIOS, TPM çipi ve kilit yuvası seçenekleri sunmakla birlikte MIL-STD 810H testlerini başarıyla geçer.
ExpressSign-in:sisteminizi uyandırmak için bulunma durumunuzu algılar ve uzaklaştığınızda bilgisayarınızı kilitler.
Dell Optimizer’ın sunduğu isteğe bağlı Akıllı Gizlilik özellikleri hassas verilerin gizli kalmasına yardımcı olur. İzleyici algılama, gözetleyen olduğu algılandığında ekranınıza doku sağlarken Uzağa Bakış Algılama, başka bir yere odaklandığınızı fark ederek gizliliği daha da güvenceye almak ve pil ömrünü korumak için karartır.

Termal inovasyonlar:yeni arka havalandırma ve kullanıcı tarafından seçilebilen termal levhalar ile bilgisayarınızın serin ve sessiz kalmasını sağlarken performansı iyileştirir.
13. Nesil Intel® Core™ işlemcileriyle güçlendirilmiş bir Intel® Evo™ tasarım özelliği olan Intel vPro’ya® sahip bu bilgisayarlar, çoklu iş alanında görev alan çalışanların istediği güç, tepki hızı ve pil ömrüyle BT'nin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Her iki U/P Serisinde de mevcuttur.
Pil optimizasyonu:ExpressCharge, güç artırmaya ihtiyacınız olduğunda çalışma süresini uzatmak ve daha hızlı şarj etmek için kullanımı analiz eder. Advanced Charge (Gelişmiş Şarj) pil ömrünü uzatmak için aşırı şarjı önler.

Etrafınızda oluşturulan zeka:Çalışma şeklinizi öğrenen ve buna yanıt veren yapay zeka tabanlı bir optimizasyon yazılımı olan Dell Optimizer ile Latitude aygıtınızın ve tüm ekosisteminin performansını otomatik olarak kişiselleştirin ve artırın.
Kişiselleştirilmiş performans:Zeka ve makine öğrenimi tüm ekosisteminizin performans özelliklerini otomatikleştirerek verimliliği artırır.
Akıllı sesli konferans, bağlantı ve verimlilik özellikleriyle, hepsi tek bir yazılımda olacak şekilde, dünyanın en akıllı iş birliği deneyimini elde edin.
Güvenli, Güvenceli ve Yönetilebilir :Optimizasyon ve veri toplama, gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlamak için sıkı bir süreç izler. Modüler kurulumla Dell Optimizer özelliklerini kolayca ayarlayın ve özelleştirin.

PC as a Service ile cihazları dağıtma, yönetme ve destekleme şeklinizi modernleştirerek iş deneyimlerini her yerde hızlandırın. Aylık öngörülebilir bir fiyat karşılığında güvenilir bir çalışma alanı sağlamaya yardımcı olmak için hem sektörün en güvenli ticari bilgisayarlarının yerleşik korumalarından hem de gelişmiş tehditlere yönelik yazılım korumalarından yararlanın.


| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1365U |
| Sistem Belleği | 16GB DDR5 5600MHz CAMM |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 16GB DDR5 5600MHz CAMM |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | 13.Nesil |
| Ekran Boyutu | 14'' - 14.5'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1200 |
| Ürün Ailesi | Latitude 7000 Serisi |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Dokunmatik | Var |
| İşlemci | IntelCore i7 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-N022L744014EMEA-2IN1-VP |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.