Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
Aşağıdakiler gibi tasarıma ve yaratıcılığa yönelik uygulamalar için tasarlanmıştır:
* Tasarım – 2D, 3D CAD
* Grafik tasarımı, video ve fotoğraf düzenleme, animasyon
* Eğitim
* Finansal analiz
* Uygulama geliştirme
* Mimari
* İç ve dış tasarım
Yakınlık sensörüne sahip Windows Hello uyumlu IR Kamera, gizliliği ve verimliliği artırmak için sizi tanıyıp otomatik olarak kilitlenir ve kilidi açar.
Güç düğmesinde yerleşik olarak bulunan parmak izi okuyucu, biyometrik verilerle hızla oturum açmanızı ve hassas verileriniz ile özel çalışmalarınıza yalnızca sizin erişmenizi sağlar.
Kasaya İzinsiz Girişi Önleme Sensörü, kasanın veya BIOS’un ne zaman risk altında olduğunu tespit eder.
EMZA IR kamera izleyenleri algılar, SafeScreen ise hassas verileri gizli tutmak için uzağa baktığınızda ekranı karartır.
| İşlemci | 13. Nesil Intel® Core™ i9-13900H, 24 MB önbellek, 14 çekirdek, 20 iş parçacığı, 2,60 GHz – 5,40 GHz, 45 W |
| Ekran | 14 inç, QHD+, 2560 x 1600, 60 Hz, yansıma önleyici, leke önleyici, dokunmatik, %100 sRGB, 500 nit, geniş görüntüleme açısı, dar bükülü, TÜV düşük mavi ışık, aktif kalem desteği |
| Bellek | 32 GB, LPDDR5, 6000 MHz, tümleşik, çift kanallı |
| Sabit Disk | M.2 2280, 512 GB, PCIe NVMe (4. Nesil) x4, SSD (Sınıf 40) |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro English, Arabic, French, Russian, Turkish |
| Pil | 4 hücreli, 72 Wh “akıllı” lityum iyon, ExpressCharge™, Uzun Pil Ömrü Döngüsü |
| Wireless | Intel® AX211, 2×2 MIMO, 2400 Mb/sn, 2,40 GHz/5 GHz/6 GHz, Wi-Fi 6E (WiFi 802.11ax), Bluetooth® 5.3 |
| V-Pro | Intel vPro Technology |
| Ekran Kartı | NVIDIA® RTX A1000 dizüstü bilgisayar GPU’su, 6 GB GDDR6 |
| Optik Sürücü | Optik Sürücü yok |
| Webcam | 30 fps’de 720p, ALS sensörüne sahip HD RGB+IR Kamera |
| Garanti Paketi | 3 yıllık ProSupport ve Sonraki İş Günü yerinde servis |
| Ürün Broşürü | DELL Precision 5480 (pdf) >> |
| DELL Precision Mobil İş İstasyonları Karşılaştırma Tablosu >> |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci | İntel Xeon |
| İşlemci Modeli | Intel Core i9-12900H |
| Ram Tipi | 16GB (2x8GB DDR5 4800Mhz Sodim) |
| Disk Kapasitesi | 512GB SSD NVMe |
| Bellek Desteği | 64Gb Ram (2 Slot) |
| Ekran Kartı | 4GB Quadro A1000 |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik | Dokunmatik (Yok) |
| İşletim Sitemi | Windows 11Pro |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BRK-xctop5480emea_vp-4 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.