GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 bit SSL

HIZLI KARGO

1-3 iş gününde kargo

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

32,2
34,904

Dell Networking, Transceiver, 25GbE SFP28 SR, No FEC, MMF, Duplex LC 407-BBXU

Fiyat:
590,00 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%19,5) :
475,00 USD + KDV
Kazancınız 115,00 USD
KDV Dahil:
18.354,00 TL
2.500,73 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Dell Networking, Transceiver, 25GbE SFP28 SR, No FEC, MMF, Duplex LC  407-BBXU

Dell™ SFP28 alıcı-verici, ağınızın kapsamını genişletmek için fiber bağlantı sağlar. SFP28 (Küçük Form Faktörü Takılabilir) ayak izine sahip bu çalışır durumda takılabilir alıcı-verici, bir Çift Yönlü LC konektörüne sahiptir. Dell ağ iletişimi 25GbE-SR SFP28 alıcı-vericisi, 100 m'ye kadar 25GbE bağlantı sağlar.

Ek olarak, alıcı-verici sıcaklığı, lazer öngerilim akımı, iletilen optik güç, alınan optik güç ve alıcı-verici besleme voltajı gibi cihaz çalıştırma parametrelerine gerçek zamanlı erişime olanak tanıyan benzersiz, gelişmiş bir dijital teşhis izleme arayüzü sağlar.

 
Teknik Özellikler
MarkaHpe
Bağlantı ArayüzüLC Duplex
Kablo TipiSmf (Single Mod)
Kablolama mesafesi (maksimum)20 Km (Kilometre)
Diğer Özellikler
Stok KoduBRK-407-BBXU
MarkaDell
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2


 
  • YENİŞEHİR MAH. SÜMBÜL SK. STAR PORT RESIDENCE NO: 10 İÇ KAPI NO: 185 PENDİK/ İSTANBUL
  • 0544 696 72 02 
  • 0216 599 02 89 

     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.