Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler


| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-13600T |
| Ram Tipi | 32GB DDR5 4800MHz |
| İşlemci Nesili | 13.Nesil |
| Sistem Belleği | 32GB |
| Depolama Alanı | 512GB SSD |
| Marka | Dell |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| İşlemci | İntelCore i5 |
| Ürün Ailesi | OptiPlex 7000 Serisi |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Garanti | 2 Yıl Garanti |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-7010MFF I5-13600T |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.