Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler


| Ekran Boyutu | 27 inc |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 |
| Çözünürlük Türü | WQHD |
| Tepkime Süresi | 5ms |
| Dokunmatik | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz) | 100 Hz |
| Ekran Oranı | 16:9 |
| Kontrast Oranı | 1500:1 |
| Parlaklık | 350 cd/m² |
| HDR Tipi | Yok |
| İzleme Açısı | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi | Yok |
| Webcam | Yok |
| Bağlantı Şekli | HDMI |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| Kart Okuyucu | Yok |
| DVI | Yok |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| VGA | Yok |
| USB 2.0 | Yok |
| USB 3.0 | Yok |
| USB 3.1 | Var |
| USB 3.2 | Yok |
| RJ45 | Yok |
| Type-C | Var |
| Hdmı | Var |
| DisplayPort | Var |
| Mini DisplayPort | Yok |
| Thunderbolt | Yok |
| Enerji Sınıfı | E Sınıfı |
| Renk | Gri |
| Vesa | Var |
| Vesa Standartı | 100x100 mm |
| Pivot | Var |
| Eğilme (Tilt) | Var |
| Döndürme (Swivel) | Var |
| Panel Tipi | Düz (Flat) |
| Garanti Süresi | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Model Kodu | P2725D |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Ekran Boyutu | 27'' |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 (2K) |
| Tepkime Süresi | 5ms |
| Panel Tipi | Ips |
| Yükseklik Ayarı (Pivot) | Var |
| Görüntü Çıkışları | Hdmı + Type-C + Display Port |
| Yenileme Hızı | 100 Hz |
| Dokunmatik | Yok |
| Ekran Oranı | 16:09 |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Garanti |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-P2725D |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.