Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Web sitemizde size daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar: Gizlilik ve Çerez Politikası
| Fiyat | : | 750,00 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 40.744,26 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-14500T |
| Ram Tipi | 16GB 5600 MHz |
| İşlemci Nesili | 14.Nesil |
| Sistem Belleği | 16GB |
| Depolama Alanı | 512GB SSD |
| Marka | Dell |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| İşlemci | İntelCore i5 |
| Ürün Ailesi | OptiPlex 7000 Serisi |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Garanti | 2 Yıl Garanti |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | UMT-N012O7020EMEA_VP |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Havale / Eft :
Tek Çekim :
Bankalara Göre Taksit Seçenekleri (Kampanyalı taksitler kalın yazıyla belirtilmiştir) :
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 21.565,94 TL | 43.131,87 TL |
| 3 | 14.666,58 TL | 43.999,73 TL |
| 4 | 11.227,08 TL | 44.908,32 TL |
| 5 | 9.170,72 TL | 45.853,59 TL |
| 6 | 7.806,60 TL | 46.839,60 TL |
| 7 | 6.838,05 TL | 47.866,36 TL |
| 8 | 6.117,75 TL | 48.942,01 TL |
| 9 | 5.562,95 TL | 50.066,55 TL |
| 10 | 5.124,41 TL | 51.244,06 TL |
| 11 | 4.770,78 TL | 52.478,61 TL |
| 12 | 4.481,19 TL | 53.774,27 TL |
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 21.166,64 TL | 42.333,29 TL |
| 3 | 14.295,80 TL | 42.887,41 TL |
| 4 | 10.865,48 TL | 43.461,90 TL |
| 5 | 8.809,72 TL | 44.048,62 TL |
| 6 | 7.441,94 TL | 44.651,63 TL |
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 21.490,56 TL | 42.981,12 TL |
| 3 | 14.608,18 TL | 43.824,53 TL |
| 4 | 11.177,17 TL | 44.708,68 TL |
| 5 | 9.127,53 TL | 45.637,65 TL |
| 6 | 7.765,18 TL | 46.591,06 TL |
| 7 | 6.799,63 TL | 47.597,44 TL |
| 8 | 6.081,08 TL | 48.648,65 TL |
| 9 | 5.527,64 TL | 49.748,74 TL |
| 10 | 5.089,77 TL | 50.897,73 TL |
| 11 | 4.734,85 TL | 52.083,39 TL |
| 12 | 4.444,18 TL | 53.330,16 TL |
.png)
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.