Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Web sitemizde size daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar: Gizlilik ve Çerez Politikası
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Islemci Ailesi | Intel Core I3 |
| Bellek Boyutu | 8 Gb |
| Sabit Disk Sata | Yok |
| Sabit Disk SSD | 512Gb |
| Ekran Karti | Paylasimli |
| Isletim Sistemi | Ubuntu |
| Giris Çikislar | USB 3.2 Usb 3.1 Ethernet Display Port Hdmi Usb 2.0 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kasa Tipi | TOWER |
| Kullanim Amaci | Ev / Is |
| Açiklama | Klavye Var (Kablolu) Fare Var (Kablolu) |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Modeli | Intel Core i3-12100T |
| Ram Tipi | 8GB DDR4 3200MHz |
| İşlemci Nesili | 12.Nesil |
| Sistem Belleği | 8GB |
| Depolama Alanı | 512GB SSD |
| Marka | Dell |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| İşlemci | İntelCore i3 |
| Ekran Kartı Türü | Intel UHD 730 |
| Ürün Ailesi | Vostro Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Garanti | 2 Yıl Garanti |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-N6001VDT3030MT_U |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
.png)
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.