Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | 1 x Xeon E-2414 (2.6GHz/4-Core) |
| Ürün Ailesi | Dell R260 Sunucu |
| İşlemci Sayısı | 1 İşlemci Desteği |
| Kasa Tipi | Rack Sunucu 1U |
| Bellek Kapasitesi | 16GB(1x16GB DDR5 4800MHz) UDIMM |
| Max Bellek Desteği | 128 GB 4800 MHz DDR5-UDRAM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 8 x 2.5" SFF SAS/SATA Hot Plug |
| Sabit Disk Yapısı | 1x 2 TB Sata SSD |
| Bellek Yuvası | 4 Adet |
| Disk Yuvası Boyutu | 2x3.5" - 2x2.5" |
| Network Kartı | Broadcom 5720 |
| Raid Kart | Raid Kart Yok |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Garanti |
| Güç Kaynağı | 1 x 700W Power Supply |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-PER260SPL1 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.