Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
Not: Server ürünleri ilave işlemci, bellek ve disk gibi ek bileşenlerle isteğinize göre yapılandırılabilir.
Bu tür taleplerinizi ürünü sepete ekledikten sonra, teklif formundaki "Teklif İste ” kısmını doldurarak bize iletebilirsiniz.
Dell EMC PowerEdge R7525 güçlü performans ve esnek yapılandırma sunan, yüksek düzeyde ölçeklendirilebilir, iki soketli bir 2U raf tipi sunucudur. Tam flaş yazılım tanımlı depolama (SDS), sanal masaüstü altyapısı ve veri analizi iş yükleri için idealdir.
İki soketli/2U R7525, veri merkezindeki her türlü uygulamayı çalıştırabilir. 2 adet AMD EPYC™ işlemci, 8 adede kadar PCIe 4. Nesil yuva ve 4 TB bellek ile oluşturulan performans sınırları dikkate alındığında R7525, yüksek düzeyde gereksinimleri olan veri uygulamaları için idealdir. Makine öğrenimi ve HPC iş yükleriniz için R7525, AMD’nin MI100 Instinct GPU’larıyla yapılandırmalar sunar.
| Form Faktör | 2U Rack |
| İşlemci | 2 x AMD EPYC 7282 2.80GHz, 16C/32T, 64M Cache (120W) DDR4-3200 |
| İşlemci Desteği | 2 Soket |
| Bellek | 2 x 8GB RDIMM, 3200MT/s, Single Rank |
| Bellek Desteği | 32 RDIMM / 2TB |
| Sabit Disk | 600GB HDD SAS ISE 12Gbps 10k 512n 2.5in Hot- Plug |
| Sabit Disk Desteği | Ön Bölmeler 24 adede kadar 2,5” NVMe 16 adede kadar 2,5” SAS/SATA (SSD/HDD) ve NVMe Maksimum 12 x 3,5″ SAS/SATA HDD Arka Bölmeler 2 adede kadar 2,5” SAS/SATA/NVMe (HDD/SSD) |
| Sabit Disk Tipi | Hot Plug |
| Güç Kaynağı | 800 W Platinum |
| Güç Kaynağı Desteği | Tek, Hot-Plug |
| Optik Sürücü | Optik Sürücü Desteği yok |
| Portlar | Ağ 2x1GE LOM Ön Bağlantı Noktaları 1 x Ayrılmış iDRAC micro-USB 1 x USB 2.0 1 x VGA Arka Bağlantı Noktaları 1 x USB 2.0 1 x Seri (isteğe bağlı) 1 x USB 3.0 1 x VGA 1 x Güç Düğmesi 1 x Bağımsız iDRAC |
| Genişleme Yuvaları | 8 adede kadar PCIe Gen4 yuvası |
| Ethernet | 2x1GE LOM |
| Raid Kartı | PERC H345 Controller, Front |
| Rack Montaj Kiti | 4 direkli raflar için ReadyRails™ sürgülü raylar ve kablo yönetim kolu |
| İşletim Sistemi | İşletim sistemi ayrıca alınmalıdır (Bkz. Sunucu Sunucu Yazılımları) |
| Sistem Yönetimi | iDRAC9, Express 15G |
| İlave | Trusted Platform Module 2.0 V3 |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Ertesi İş Günü Yerinde Servis |
| Ürün Broşürü | DELL PowerEdge R7525 (pdf) >> |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | 1 x Amd Epyc 7282 (2.8GHz/16-Core) |
| Ürün Ailesi | Dell R750 Sunucu |
| İşlemci Sayısı | 2 İşlemci Desteği |
| Kasa Tipi | Rack Sunucu 2U |
| Bellek Kapasitesi | 16GB(2x8GB 3200MHz) RDIMM |
| Max Bellek Desteği | 1536 GB 2933 MHz DR4-RDRAM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 8 x 2.5" SFF SAS/SATA Hot Plug |
| Sabit Disk Yapısı | 1x 600GB SAS |
| Bellek Yuvası | 16 Adet |
| Disk Yuvası Boyutu | 8x2.5" |
| Network Kartı | 2 x 1GbE (NIC) |
| Raid Kart | H345 Raid Kart |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Güç Kaynağı | 800W Power Supply |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BRK-PER7525_AMD |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.