Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
Not: Server ürünleri ilave işlemci, bellek ve disk gibi ek bileşenlerle isteğinize göre yapılandırılabilir.
Bu tür taleplerinizi ürünü sepete ekledikten sonra, teklif formundaki "Teklif İste ” kısmını doldurarak bize iletebilirsiniz.
| Form Faktör | 2U Rack | |
| İşlemci |
|
|
| İşlemci Desteği | 2 Soket | |
| Bellek | 64Gb (4X16GB) RDIMM, 3200MT/s, Dual Rank | |
| Bellek Desteği | 32 DIMM / 8TB | |
| Sabit Disk | 1 x 1.2TB Hard Drive SAS ISE 12Gbps 10k 512n 2.5in with 3.5in HYB CARR | |
| Sabit Disk Desteği | 8 x 3.5″ | |
| Sabit Disk Tipi | Hot Plug | |
| Güç Kaynağı | 2 x 600 W Power Supply | |
| Güç Kaynağı Desteği | Hot Plug, Redundant | |
| Optik Sürücü | Optik Sürücü Desteği yok | |
| Portlar | Front Ports • 1 x iDRAC Direct (Micro-AB USB) port • 1 x USB 2.0 • 1 x VGA Rear Ports• 1 x USB 2.0• 1 x USB 3.0• 2 x Ethernet• 1 x VGA |
|
| Genişleme Yuvaları | Riser config 4, Half Length, Low Profile, 1×16 + 1×4 slots, 1 CPU | |
| Ethernet | Broadcom 57504 Quad Port 10/25GbE,SFP28, OCP | |
| Raid Kartı | PERC H755 SAS Front (0/1/5/10/50/60) | |
| Rack Montaj Kiti | ReadyRails Sliding Rails Without Cable Management Arm | |
| İşletim Sistemi | İşletim sistemi ayrıca alınmalıdır (Bkz. Sunucu Yazılımları) | |
| Sistem Yönetimi | iDRAC9, Enterprise 15G | |
| İlave | C13 to C14, PDU Style, 10 AMP, 6.5 Feet (2m), Power Cord, Trusted Platform Module 2.0 | |
| Garanti Süresi | 3 Yıl ProSupport ve Ertesi İş Günü Yerinde Servis | |
| Ürün Broşürü | DELL PowerEdge R750 (pdf) >> | |
| Garanti Süresi | 3Yıl ProSupport ve Ertesi İş Günü Yerinde Servis |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | 2 x Gold 5315Y (3.2GHz/8-Core) |
| Ürün Ailesi | Dell R750 Sunucu |
| İşlemci Sayısı | 2 İşlemci Desteği |
| Kasa Tipi | Rack Sunucu 2U |
| Bellek Kapasitesi | 64GB (2x32GB 3200MHz) RDIMM |
| Max Bellek Desteği | 8 TB (DDR4 3200MHz )RDIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 8 x 2.5" SFF SAS/SATA Hot Plug |
| Sabit Disk Yapısı | 1x 1.2TB SAS |
| Bellek Yuvası | 32 Adet |
| Disk Yuvası Boyutu | 8x2.5" |
| Network Kartı | Quad Port 10GbE SFP+, OCP NIC 3.0 |
| Raid Kart | H755 Raid Kartı |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Güç Kaynağı | 2 x 800W Power Supply |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BRK-PER7509A |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Alternatif Ürün Seçenekleri
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.