Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
Dell PowerEdge R760, yüksek performanslı veri merkezi ve iş yükleri için tasarlanmış bir sunucu modelidir. 1 adet Intel Silver 4514Y işlemci, 4x32GB RAM ve 2x480GB SSD depolama alanı ile hızlı veri erişimi ve işleme gücü sunar. 2U form faktörü ile yer verimliliği sağlar.
Dell PowerEdge R760XS, 1 adet Intel Silver 4514Y işlemci ile çoklu iş yüklerini kolaylıkla yönetebilir ve her türlü yüksek veri işleme ihtiyacına yanıt verebilir. 128GB RAM ile veri işleme gücünü artırarak sunucu performansını maksimuma çıkarır.
2 adet 480GB SSD, veri erişimini hızlı ve verimli hale getirirken, uygulama ve veritabanı yüklerini hızla işleyebilmenizi sağlar. SSD depolama alanı ile yüksek hızda veri aktarımı ve daha hızlı okuma/yazma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
| Form Faktör | Dell PowerEdge R760xs-2 Rack Tipi Sunucu 2U Rack |
| İşlemci | 1 x Intel Xeon Silver 4514Y (16 çekirdek, 2.0GHz, 3.4GHz Turbo, 150W) |
| İşlemci Desteği | 2 Soket |
| Bellek | 4 x 32GB DDR5 ECC Registered RAM (128GB toplam) |
| Bellek Desteği | 256GBDDR5 DIMM / 1TB Maks. |
| Sabit Disk | 2X480GB SSD |
| Sabit Disk Desteği | 8x2,5 inç HDD/SSD |
| Sabit Disk Tipi | Hot Plug |
| Güç Kaynağı | 2×1100 W Titanium 100—240 VAC, çalışır durumda değiştirilebilir |
| Güç Kaynağı Desteği | Hot Plug, Redundant |
| Optik Sürücü | Optik Sürücü Desteği yok |
| Portlar | Ön Bağlantı Noktaları 1 x iDRAC Direct (Micro-AB USB) bağlantı noktası 1 x USB 2.0 1 x VGA Arka Bağlantı Noktaları 1 x Özel olarak ayrılmış iDRAC Ethernet bağlantı noktası 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x Seri (isteğe bağlı) 1 x VGA Dahili Bağlantı Noktaları 1 x USB 3.0 (isteğe bağlı) |
| Genişleme Yuvaları | 1 CPU yapılandırması: 2 adede kadar PCIe yuvası (1 x16 Gen4, 1 x8 Gen4) veya en fazla 4 PCIe yuvası (1 x16 Gen4, 2 x8 Gen5, 1 x8 Gen4) 2 CPU yapılandırması: 4 adede kadar PCIe yuvası (3 x16 Gen4, 1 x8 Gen4) veya en fazla 4 PCIe yuvası (1 x16 Gen4, 2 x8 Gen5, 1 x8 Gen4) veya 6 adede kadar PCIe yuvası (3 x16 Gen4, 1 x8 Gen4, 2 x16 Gen5) |
| Ethernet | Broadcom 57414 Dual Port 10GbE SFP+, OCP NIC 3.0 |
| Raid Kartı | PERC H755 SAS |
| Rack Montaj Kiti | ReadyRails Kayar Kızaklar, Kablo Yönetim Kolu Hariç |
| İşletim Sistemi | İşletim Sistemi yok |
| Sistem Yönetimi | iDRAC9, Enterprise 16G |
| Garanti Süresi | 3 Yıl ProSupport ve Ertesi İş Günü Yerinde Servis |
| Ürün Broşürü | DELL PowerEdge R760XS (pdf) >> |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | 1 x Silver 4514Y (2.0GHz/16-Core) |
| Ürün Ailesi | Dell R760 Sunucu |
| İşlemci Sayısı | 2 İşlemci Desteği |
| Kasa Tipi | Rack Sunucu 2U |
| Bellek Kapasitesi | 128GB (4x32GB 4800MHz) RDIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 8 x 2.5" SFF SAS/SATA Hot Plug |
| Sabit Disk Yapısı | 2x 480 GB Sata SSD |
| Bellek Yuvası | 16 Adet |
| Disk Yuvası Boyutu | 8x2.5" |
| Network Kartı | Broadcom 5720 |
| Raid Kart | H755 Raid Kartı |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Güç Kaynağı | 2 x 1100W Power Supply |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | UMT-PER760-4514Y |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.