Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Form Faktör | 2U Rack |
| İşlemci | 2 x Intel® Xeon® Silver 4514Y İşlemci |
| İşlemci Desteği | 2 Soket |
| Bellek | 4 x 64GB RDIMM |
| Bellek Desteği | DDR5 DIMM / 1TB Maks. |
| Sabit Disk | 2 x 960 GB SSD |
| Sabit Disk Desteği | 16 x 2,5 inç HDD/SSD |
| Sabit Disk Tipi | Hot Plug |
| Güç Kaynağı | 2×1100 W Titanium 100—240 VAC, çalışır durumda değiştirilebilir |
| Güç Kaynağı Desteği | Hot Plug, Redundant |
| Optik Sürücü | Optik Sürücü Desteği yok |
| Portlar | Ön Bağlantı Noktaları 1 x iDRAC Direct (Micro-AB USB) bağlantı noktası 1 x USB 2.0 1 x VGA Arka Bağlantı Noktaları 1 x Özel olarak ayrılmış iDRAC Ethernet bağlantı noktası 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x Seri (isteğe bağlı) 1 x VGA Dahili Bağlantı Noktaları 1 x USB 3.0 (isteğe bağlı) |
| Genişleme Yuvaları | 1 CPU yapılandırması: 2 adede kadar PCIe yuvası (1 x16 Gen4, 1 x8 Gen4) veya en fazla 4 PCIe yuvası (1 x16 Gen4, 2 x8 Gen5, 1 x8 Gen4) 2 CPU yapılandırması: 4 adede kadar PCIe yuvası (3 x16 Gen4, 1 x8 Gen4) veya en fazla 4 PCIe yuvası (1 x16 Gen4, 2 x8 Gen5, 1 x8 Gen4) veya 6 adede kadar PCIe yuvası (3 x16 Gen4, 1 x8 Gen4, 2 x16 Gen5) |
| Ethernet | Broadcom 57414 Dual Port 10GbE SFP+, OCP NIC 3.0 |
| Raid Kartı | PERC H755 SAS |
| Rack Montaj Kiti | ReadyRails Kayar Kızaklar, Kablo Yönetim Kolu Hariç |
| İşletim Sistemi | İşletim Sistemi yok |
| Sistem Yönetimi | iDRAC9, Enterprise 16G |
| Garanti Süresi | 3 Yıl ProSupport ve Ertesi İş Günü Yerinde Servis |
| Ürün Broşürü | DELL PowerEdge R760XS (pdf) >> |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | 2 x Silver 4514Y (2.0GHz/16-Core) |
| Ürün Ailesi | Dell R760 Sunucu |
| İşlemci Sayısı | 2 İşlemci Desteği |
| Kasa Tipi | Rack Sunucu 2U |
| Bellek Kapasitesi | 256GB(4x64GB 3200MHz) RDIMM |
| Max Bellek Desteği | 1 TB (DDR4 3200MHz )RDIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 16 x 2.5" SFF SAS/SATA Hot Plug |
| Sabit Disk Yapısı | 2x 960 GB Sata SSD |
| Bellek Yuvası | 16 Adet |
| Disk Yuvası Boyutu | 16x2.5" |
| Network Kartı | Broadcom 57412 Dual Port 10GbE SFP+, OCP NIC 3.0 |
| Raid Kart | H755 Raid Kartı |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Güç Kaynağı | 2 x 1100W Power Supply |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-PER760-2x4514Y |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.