Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
Not: Server ürünleri ilave işlemci, bellek ve disk gibi ek bileşenlerle isteğinize göre yapılandırılabilir.
Bu tür taleplerinizi ürünü sepete ekledikten sonra, teklif formundaki Teklif İste ” kısmını doldurarak bize iletebilirsiniz.
Dell PowerEdge R760xs, yüksek performanslı veri merkezi ve iş yükleri için tasarlanmış bir sunucu modelidir. 2 adet Intel Gold 5416S işlemci, 2x16GB RAM ve 1x480GB SSD depolama alanı ile hızlı veri erişimi ve işleme gücü sunar. 2U form faktörü ile yer verimliliği sağlar.
Dell PowerEdge R760xs, 2 adet Intel Gold 5416S işlemci ile çoklu iş yüklerini kolaylıkla yönetebilir ve her türlü yüksek veri işleme ihtiyacına yanıt verebilir. 2x16GB RAM ile veri işleme gücünü artırarak sunucu performansını maksimuma çıkarır.
2 adet 480GB SSD, veri erişimini hızlı ve verimli hale getirirken, uygulama ve veritabanı yüklerini hızla işleyebilmenizi sağlar. SSD depolama alanı ile yüksek hızda veri aktarımı ve daha hızlı okuma/yazma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
| Form Faktör | 2U |
| İşlemci | 2x Intel Xeon Gold 5416S 2G, 16C/32T, 16GT/s, 30M Cache, Turbo, HT (150W) DDR5-4400 |
| İşlemci Desteği | ikinci işlemci mevcut |
| Bellek | 32 GB (2x16GB) RDIMM, 5600MT/s, Single Rank |
| Bellek Desteği | 16 DIMM |
| Sabit Disk | 2x480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512 2.5in Hot-plug AG Drive, 1 DWPD |
| Sabit Disk Kapasitesi | 2.5" Chassis with up to 8 Hard Drives (SAS/SATA), PERC11 |
| Güç | Dual, Hot-Plug, Power Supply Redundant (1+1), 1100W MM Titanium |
| Portlar | Front Ports: • 1 x iDRAC Direct (Micro-AB USB) port, 1 x USB 2.0, 1 x VGA Internal Ports: 1 x USB 3.0 (optional) Rear Ports • 1 x Dedicated iDRAC Ethernet port, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x Serial (optional) |
| Genişleme Yuvaları | Riser Config 0, No Riser, 3x16 + 1x8 (2 CPU), without OCP |
| Ethernet | Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM |
| Raid Kartı | PERC H755 SAS Front |
| Rack Montaj Kiti | ReadyRails Sliding Rails Without Cable Management Arm |
| İşletim Sistemi | İşletim sistemi ayrıca alınmalıdır |
| Sistem Yönetimi | iDRAC9, Enterprise 16G |
| Garanti Süresi | 3Y Pro Support NBD |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | 2 x Gold 5416S (2.0GHz/16-Core) |
| Ürün Ailesi | Dell R760 Sunucu |
| İşlemci Sayısı | 2 İşlemci Desteği |
| Kasa Tipi | Rack Sunucu 2U |
| Bellek Kapasitesi | 32GB(2x16GB 3200MHz) RDIMM |
| Max Bellek Desteği | 1 TB (DDR4 3200MHz )RDIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 8 x 2.5" SFF SAS/SATA Hot Plug |
| Sabit Disk Yapısı | 2x 480 GB Sata SSD |
| Bellek Yuvası | 16 Adet |
| Disk Yuvası Boyutu | 16x2.5" |
| Network Kartı | Broadcom 5720 |
| Raid Kart | H755 Raid Kartı |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Güç Kaynağı | 2 x 1100W Power Supply |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-PER760XS5SPL |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.