Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
|
Bu fiyata son 1 ürün ! Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 9.300,00 USD + KDV olacaktır.
|
||
| Fiyat | : | 9.300,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%3,2) | : | 9.000,00 USD + KDV Kazancınız 300,00 USD |
| KDV Dahil | : | 483.618,60 TL |
Dell PowerEdge R760, yüksek performanslı veri merkezi ve iş yükleri için tasarlanmış bir sunucu modelidir. Xeon Gold 6530 (32C/2.1GHz), 2x32GB RAM ve 2x480GB SSD depolama alanı ile hızlı veri erişimi ve işleme gücü sunar. 2U form faktörü ile yer verimliliği sağlar.
Dell PowerEdge R760XS, Xeon Gold 6530 (32C/2.1GHz) işlemci ile çoklu iş yüklerini kolaylıkla yönetebilir ve her türlü yüksek veri işleme ihtiyacına yanıt verebilir. 64GB RAM ile veri işleme gücünü artırarak sunucu performansını maksimuma çıkarır.
2 adet 480GB SSD, veri erişimini hızlı ve verimli hale getirirken, uygulama ve veritabanı yüklerini hızla işleyebilmenizi sağlar. SSD depolama alanı ile yüksek hızda veri aktarımı ve daha hızlı okuma/yazma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
| Form Faktör | Dell PowerEdge R760xs-2 Rack Tipi Sunucu 2U Rack |
| İşlemci | 1x Xeon Gold 6530 (32C/2.1GHz) |
| İşlemci Desteği | 2 Soket |
| Bellek | 2 x 32GB DDR5 ECC Registered RAM (64GB toplam) |
| Bellek Desteği | 256GBDDR5 DIMM / 1TB Maks. |
| Sabit Disk | 2X480GB SSD |
| Sabit Disk Desteği | 8x2,5 inç HDD/SSD |
| Sabit Disk Tipi | Hot Plug |
| Güç Kaynağı | 2×1100 W Titanium 100—240 VAC, çalışır durumda değiştirilebilir |
| Güç Kaynağı Desteği | Hot Plug, Redundant |
| Optik Sürücü | Optik Sürücü Desteği yok |
| Portlar | Ön Bağlantı Noktaları 1 x iDRAC Direct (Micro-AB USB) bağlantı noktası 1 x USB 2.0 1 x VGA Arka Bağlantı Noktaları 1 x Özel olarak ayrılmış iDRAC Ethernet bağlantı noktası 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x Seri (isteğe bağlı) 1 x VGA Dahili Bağlantı Noktaları 1 x USB 3.0 (isteğe bağlı) |
| Genişleme Yuvaları | 1 CPU yapılandırması: 2 adede kadar PCIe yuvası (1 x16 Gen4, 1 x8 Gen4) veya en fazla 4 PCIe yuvası (1 x16 Gen4, 2 x8 Gen5, 1 x8 Gen4) 2 CPU yapılandırması: 4 adede kadar PCIe yuvası (3 x16 Gen4, 1 x8 Gen4) veya en fazla 4 PCIe yuvası (1 x16 Gen4, 2 x8 Gen5, 1 x8 Gen4) veya 6 adede kadar PCIe yuvası (3 x16 Gen4, 1 x8 Gen4, 2 x16 Gen5) |
| Ethernet | Broadcom 57414 Dual Port 10GbE SFP+, OCP NIC 3.0 |
| Raid Kartı | PERC H755 SAS |
| Rack Montaj Kiti | ReadyRails Kayar Kızaklar, Kablo Yönetim Kolu Hariç |
| İşletim Sistemi | İşletim Sistemi yok |
| Sistem Yönetimi | iDRAC9, Enterprise 16G |
| Garanti Süresi | 3 Yıl ProSupport ve Ertesi İş Günü Yerinde Servis |
| Ürün Broşürü | DELL PowerEdge R760XS (pdf) >> |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | 1 x Gold 6530 (2.1GHz/32-Core) |
| Ürün Ailesi | Dell R760 Sunucu |
| İşlemci Sayısı | 2 İşlemci Desteği |
| Kasa Tipi | Rack Sunucu 2U |
| Bellek Kapasitesi | 64GB (2x32GB 5600MHz) RDIMM |
| Max Bellek Desteği | 2 TB (DDR5 5600MHz )RDIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 8 x 2.5" SFF SAS/SATA Hot Plug |
| Sabit Disk Yapısı | 2x 480 GB Sata SSD |
| Bellek Yuvası | 8 Adet |
| Disk Yuvası Boyutu | 8x2.5" |
| Network Kartı | 2 x 1GbE (NIC) |
| Raid Kart | H755 Raid Kartı |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Güç Kaynağı | 2 x 1100W Power Supply |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | UMT-R760XS-2CNFG |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Bunlara da Göz Atabilirsiniz
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.