Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
Intel® Xeon® E-2300 işlemciler tarafından desteklenen DELL PowerEdge T150, değişen bilgi işlem taleplerinizi karşılamak için tasarlanmış, ideal uyarlanabilirlik ve uygun fiyat dengesine sahip, giriş seviyesi bir kule tipi sunucudur.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | 1 x Xeon E-2314 (2.8GHz/4-Core) |
| Ürün Ailesi | Dell T150 Sunucu |
| İşlemci Sayısı | 1 İşlemci Desteği |
| Kasa Tipi | Tower Sunucu |
| Bellek Kapasitesi | 8GB(1x8GB 3200MHz) UDIMM |
| Max Bellek Desteği | 128 GB 3200 MHz DDR4-UDRAM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 4 x3.5" LFF SAS/SATA Hot Plug |
| Sabit Disk Yapısı | 1x 1TB SATA |
| Bellek Yuvası | 4 Adet |
| Disk Yuvası Boyutu | 4x3.5" - 4X2.5" |
| Network Kartı | 1GbE (NIC) |
| Raid Kart | Raid Kart Yok |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Güç Kaynağı | 300W Power Supply |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-PET150SPL2 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.