Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Kategori | Mobil İş İstasyonu (WS) |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Üretici Kodu | XCTOP3591EMEA-DNG2 |
| Ürün Serisi | Precision 3000 Serisi |
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 165H processor 2.50 GHz (24M Cache, up to 5.00 GHz) |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| vPro | Var |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Bilgisi | 60Hz, IPS, Non-touch, Anti-Glare, 250 nit, 45% NTSC |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek | 64GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| Maksimum Bellek Desteği | 64GB |
| Bellek Yuva Bilgisi | 2 x Adet SODIMM (2 x 32GB) |
| Disk | 1TB SSD |
| Disk Bilgisi | PCIe® M.2 2280 NVMe™ SSD |
| Ekran Kartı | 8GB RTX 2000 Ada |
| Ekran Kartı Bilgisi | NVIDIA Geforce RTX™ 2000 Ada |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| Ağ ve İletişim | Wi-Fi6 + Bluetooth 5.3 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 2.1 2 x Thunderbolt 4 2 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | FHD RGB Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 1080p |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 6 Hücreli |
| Pil | 97WHr |
| Boyutlar | Yükseklik: 24.70 mm x Genişlik: 357.80 mm x Derinlik: 233.30 mm |
| LTE (3G-4G) | Yok |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci | İntel Ultra 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 Processor 165H |
| Ram Tipi | 64GB DDR5 5600MHz |
| Disk Kapasitesi | 1TB SSD NVMe |
| Bellek Desteği | 64Gb Ram (2 Slot) |
| Ekran Kartı | 8gb Quadro RTX2000 |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik | Dokunmatik (Yok) |
| Ürün Ailesi | Precision 3591 |
| İşletim Sitemi | Windows 11Pro |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-XCTOP3591EMEA-DNG2 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.