Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| İşlemci | Intel® Core™ i7 14700 (33 MB cache, 20 cores, 28 threads, up to 5.4 GHz Turbo, 65 W) |
| Bellek | 16GB: 2 x 8 GB, DDR5, 4400 MT/s, non-ECC |
| Sabit Disk | 512GB , M.2 2280, Gen 4 PCIe NVMe, SSD |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro License Turkish |
| Wireless | NO-Wireless |
| V-Pro | Intel ME Vpro |
| Ekran Kartı | NVIDIA® A2000 12GB, 12 GB GDDR6 4xMini Display |
| Power Supply | Precision 3680 Tower with 500W (80 Plus Platinum) PSU |
| Optik Sürücü | 8x DVD+/-RW 9.5mm Optical Disk Drive |
| Garanti Süresi | 3yıl Pro Support |

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci | Intel Core İ7 |
| Ürün Ailesi | Dell 3680 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-14700 |
| Ram Tipi | 16GB DDR5 4800MHz |
| Disk Kapasitesi | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı | 12GB Quadro A2000 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB (4 Slot) |
| İşlemci Core Sayısı | 20 Core İşlemci |
| İşletim Sitemi | Windows 11 Pro |
| Power | 500W Platinum PSU |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-3680_i7-14700-1/A2000 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.