Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| İşlemci |
Intel Core i9-13900H, vPro Enterprise (24MB Cache, 14 Cores, 20 Threads, 2.6 - 5.4 GHz Turbo, 45W) |
||
| Ekran |
16" OLED touch, 3840 x 2400, 60Hz, 400 nits WLED, Adobe 100% min and DCI-P3 99% typ,99%min w/ IR Cam |
||
| Bellek |
32 GB, 2 x 16 GB, LPDDR5, 6000MT/s |
||
| Bellek Desteği |
LPDDR5, 6000 MT/sn, tümleşik, çift kanallı |
||
| Sabit Disk |
512 GB, M.2 2280, Gen 4 PCIe NVMe SSD, Class 40 |
||
| Sabit Disk Desteği |
PCIe NVMe Gen 4, SSD, Sınıf 40 |
||
| İşletim Sistemi |
Windows 11 Pro, English, Arabic, French, Russian, Turkish |
||
| Pil |
6-cell 100Whr Lithium battery |
||
| Wireless |
Intel AX211, 2x2 MIMO, 2400 Mbps, 2.4/5/6 GHz, Wi-Fi 6/6E (WiFi 802.11ax), Bluetooth |
||
| V-Pro |
Intel vPro Enterprise Technology Enabled |
||
| Ekran Kartı |
NVIDIA RTX 2000 Ada, 8GB GDDR6 |
||
| Webcam |
Var |
||
| Garanti Süresi |
3yıl Pro Support |
||
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci | İntel Core İ9 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i9-13900H |
| Ram Tipi | 32GB (DDR5 6000MHz) |
| Disk Kapasitesi | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı | 8GB GDDR6 RTX 2000 Ada |
| Ekran Boyutu | 16" |
| Dokunmatik | Dokunmatik (Var) |
| Ürün Ailesi | Precision M5680 |
| İşletim Sitemi | Windows 11Pro |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-XCTOP5680EMEA_VP-4 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.