Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci | İntel Core İ7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-13850HX |
| Ram Tipi | 32GB (DDR5 5600MHz) |
| Disk Kapasitesi | 1TB SSD NVMe |
| Bellek Desteği | 32GB |
| Ekran Kartı | 6GB RTX A1000 |
| Ekran Boyutu | 16" |
| Dokunmatik | Dokunmatik (Yok) |
| Ürün Ailesi | Dell M7680 |
| İşletim Sitemi | Windows 11Pro |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-M7680-V1 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.