Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| İşlemci |
Intel® Core™ i9-13950HX (36MB Cache, 32 Threads, 24 Cores (8P+16E) up to 5.5GHz, 55w, vPro |
||
| Ekran |
17" FHD 1920x1080 WVA, 60Hz, anti-glare, non-touch, 99% DCI-P3, 500 nits, RGB Camera, with Mic |
||
| Bellek |
32GB, 2x16GB 5600MT/s SODIMM, non-ECC |
||
| Sabit Disk |
512GB M.2 PCIe NVMe Gen 4 2280 SSD |
||
| İşletim Sistemi |
Windows 11 Pro, English, Arabic, French, Russian, Turkish |
||
| Pil |
93 Wh, 6 Cell, Lithium Ion Polymer |
||
| Wireless |
Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® wireless card |
||
| V-Pro |
intel vPro Technology Enabled |
||
| Ekran Kartı |
NVIDIA RTX™ 4000 Ada 12GB GDDR6 |
||
| Webcam |
Var |
||
| Garanti Paketi |
3yr Pro Support |
||
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci | İntel Core İ9 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i9-13950HX |
| Ram Tipi | 32Gb (2X16GB DDR5 5600MHz Sodim) |
| Disk Kapasitesi | 512GB SSD NVMe |
| Bellek Desteği | 64Gb Ram (2 Slot) |
| Ekran Kartı | 12Gb Quadro RTX4000 Ada |
| Ekran Boyutu | 17" |
| Dokunmatik | Dokunmatik (Yok) |
| Ürün Ailesi | Dell M7780 |
| İşletim Sitemi | Windows 11Pro |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-XCTOP7780EMEA-VP-3 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.