Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
| Fiyat | : | 3.600,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%5,1) | : | 3.417,00 USD + KDV Kazancınız 183,00 USD |
| KDV Dahil | : | 182.861,03 TL |
| İşlemci |
Intel Xeon w5-2445 (26,25 MB önbellek, 10 çekirdek, 3,1 GHz - 4,6 GHz) |
||
| Bellek |
32GB, 2x16GB, DDR5, 4800MHz, RDIMM ECC Bellek |
||
| Ekran Kartı |
Nvidia RTX 2000 Ada, 16 GB GDDR6, 4 mDP to DP |
||
| Optik Sürücü |
8x DVD+/-RW 9.5mm Optical Disk Drive |
||
| Media Kart Okucuyu |
SD Card Reader |
||
| Sabit Disk |
M.2 2280 512GB PCIe NVMe 4.Nesil x4 SSD Sınıf 40 |
||
| İşletim Sistemi |
Windows 10 Pro (Windows 11 Pro'ya ücretsiz yükseltme içerir) |
||
| Power Supply |
750 W Platin dahili güç kaynağı ünitesi |
||
| Ön Bağlantı Portlar |
2 x USB 3.2 (1. Nesil) bağlantı noktası 1 x USB 3.2 2. Nesil Tip-C bağlantı noktası (PowerShare özellikli) 1 x USB 3.2 2. Nesil Tip-C bağlantı noktası 1 x Evrensel ses bağlantı noktası 1 x SD kart yuvası |
||
| Arka Bağlantı Portlar |
3 x USB 3.2 2. Nesil Tip-C bağlantı noktası 2 x USB 3.2 (1. Nesil) bağlantı noktası 1 x USB 3.2 1. Nesil bağlantı noktası (Smart Power On özellikli) 1 x RJ45 Ethernet bağlantı noktası, 1 GbE 1 x RJ45 Ethernet bağlantı noktası, 10 GbE 1 x Hat çıkışı bağlantı noktası |
||
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Model Kodu | T5860-W-2445-RTXA2000 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci | Intel Xeon |
| Ürün Ailesi | Dell T5860 |
| İşlemci Modeli | Intel Xeon W-2445 |
| Ram Tipi | 32Gb (2x16GB DDR5 4800MHz) |
| Disk Kapasitesi | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı | 16 GB Quadro RTX A2000 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 2 TB (8 Slot) |
| İşlemci Core Sayısı | 10 Core İşlemci |
| İşletim Sitemi | Windows 11 Pro |
| Power | 750W Psu |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-T5860-W-2445-RTXA2000 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.