Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
|
Bu fiyata son 25 ürün ! Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 1.200,00 USD + KDV olacaktır.
|
||
| Fiyat | : | 1.200,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%7,8) | : | 1.106,00 USD + KDV Kazancınız 94,00 USD |
| KDV Dahil | : | 59.431,35 TL |
| Ürün Adı | : | Dell Pro 14 Ultra5 235U-14''-32G-512SSD-Dos 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Kategori | : | Notebook |
| Marka | : | Dell |
| Ürün Serisi | : | Pro 14 |
| İşlemci | : | Intel® Core™ Ultra 5 |
| İşlemci Bilgisi | : | Intel® Core™ Ultra 5 235U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,9 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 12 çekirdek, 14 iş parçacığı) |
| Bellek | : | 32GB |
| Bellek Türü | : | DDR5 |
| Bellek Hızı | : | 5600 MT/s |
| Bellek Yuva Bilgisi | : | 2 x Adet SODIMM (1 x 32GB) |
| Maksimum Bellek Desteği | : | 64GB |
| Disk | : | 512GB SSD |
| Disk Bilgisi | : | PCIe® NVMe™ SSD (M.2 2230 ) |
| Ekran Boyutu | : | 14"/14.5'' |
| Ekran Bilgisi | : | IPS, Dokunmatik Olmayan, FHD+, 300 nit, %45 NTSC, Parlama Önleyici Ekran |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| vPro | : | Yok |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 x 1200 |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Kartı | : | Tümleşik |
| Ekran Kartı Bilgisi | : | Intel® Grafik |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Ethernet Kartı | : | Gigabit |
| Ağ ve İletişim | : | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) + Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/Çıkış | : | 1 x HDMI 2.1 |
| 1 x Thunderbolt | ||
| 1 x USB Type-C | ||
| 2 x USB 3.2 | ||
| 1 x RJ-45 | ||
| 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon Jackı | ||
| Dahili Web Kamerası | : | FHD+IR Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | : | 1080p |
| Parmak İzi Okuyucu | : | Var |
| Garanti | : | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | : | 3 Hücreli |
| Pil | : | 45W/hr |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 20.37 mm x Genişlik: 313.70 mm x Derinlik: 225.3 mm |
| Mobil iletişim (4G-5G) | : | Yok |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Sistem Belleği | 32GB DDR5 5600MHz SODIMM |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | Intel Arc Graphics |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 32GB DDR5 5600MHz |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | Core 5 |
| Ekran Boyutu | 14'' - 14.5'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1200 |
| Ürün Ailesi | Pro Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore 5 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | UMT-PC14250_U5_U |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.