Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
| Fiyat | : | 798,00 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 42.880,85 TL |
| Ürün Adı | : | Dell Pro 15 Essential i5 1334-15.6-16G-512SSD-Dos 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Anahtar Kelimeler | : | Vostro 3000 Serisi |
| Kategori | : | Notebook |
| Marka | : | Dell |
| Ürün Serisi | : | Pro Essential |
| İşlemci | : | Intel® Core™ i5 |
| İşlemci Bilgisi | : | Intel® Core™ i5-1334U processor 3.40 GHz (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Bellek | : | 16GB |
| Bellek Türü | : | DDR5 |
| Bellek Hızı | : | 5200 MHz |
| Bellek Yuva Bilgisi | : | 2 x Adet SODIMM (1 x 16GB) |
| Maksimum Bellek Desteği | : | 16GB |
| Disk | : | 512GB SSD |
| Disk Bilgisi | : | PCIe® NVMe™ SSD (M.2 2230 ) |
| Ekran Boyutu | : | 15.6" |
| Ekran Bilgisi | : | Dokunmatik Olmayan, FHD, 120 Hz, WVA, IPS, Parlama Önleyici, 250 nit Ekran |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| vPro | : | Yok |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 x 1080 |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Kartı | : | Tümleşik |
| Ekran Kartı Bilgisi | : | Intel® Iris® X? Grafik |
| Optik Sürücü | : | Yok |
| Ethernet Kartı | : | Yok |
| Ağ ve İletişim | : | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2x2) ve Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/Çıkış | : | 1 x HDMI 1.4 |
| 2 x USB 3.2 | ||
| 1 x USB 2.0 | ||
| 1 x Birleşik kulaklık / Mikrofon Jackı | ||
| Dahili Web Kamerası | : | HD RGB Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | : | 720p |
| Parmak İzi Okuyucu | : | Yok |
| Garanti | : | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | : | 3 Hücreli |
| Pil | : | 41W/hr |
| Boyutlar | : | Yükseklik: 18,99 mm x Genişlik: 358,50 mm x Derinlik: 235,56 mm |
| Mobil iletişim (4G-5G) | : | Yok |
| Açıklama | : |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1334 |
| Sistem Belleği | 16GB DDR5 5200MHz Sodim |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | Intel UHD Graphics |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 16GB DDR5 5200MHz |
| SSD Türü | PCIe NVMe Gen4 |
| İşlemci Nesili | Ultra 3 |
| Ekran Boyutu | 15.0'' - 15.6'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | Pro Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i5 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | UMT-PV15250 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.