Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
|
Bu fiyata son 1 ürün ! Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 3.200,00 USD + KDV olacaktır.
|
||
| Fiyat | : | 3.200,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%3,8) | : | 3.080,00 USD + KDV Kazancınız 120,00 USD |
| KDV Dahil | : | 167.323,09 TL |
| Ürün Serisi | Pro Max 16 |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 7 255H processor (2,5 GHz'e kadar LP E-çekirdek Maksimum Turbo frekansı, 4,4 GHz'e kadar E-çekirdek Maksimum Turbo frekansı, 5,1 GHz'e kadar P-çekirdek Maksimum Turbo frekansı, 24 MB L3 önbellek, 6 P-çekirdek, 2 LP E-çekirdek ve 8 E-çekirdek, 16 iş parçacığı) |
| Bellek | 32GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| Bellek Yuva Bilgisi | 2 x Adet SODIMM (2 x 16GB) |
| Maksimum Bellek Desteği | 64GB |
| Disk | 1TB SSD |
| Disk Bilgisi | SSD Gen4, SED Ready,TLC |
| Ekran Boyutu | 16''/16.3'' |
| Ekran Bilgisi | IPS, Dokunmatik Olmayan, Parlama Önleyici, 400 nit, 45% NTSC, Ekran |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| vPro | Yok |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Kartı | 6GB RTX Pro 500 Blackwell |
| Ekran Kartı Bilgisi | NVIDIA RTX™ Pro 500 Blackwell 6GB GDDR7 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| Ağ ve İletişim | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) / Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) + Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 2.1 2 x Thunderbolt 4.0 2 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | FHD IR HDR Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 1080p |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 6 Hücreli |
| Pil | 96W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 19,08 mm x Genişlik: 358 mm x Derinlik: 256 mm |
| Mobil iletişim (4G-5G) | Yok |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci | İntel Ultra 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 Processor 255H |
| Ram Tipi | 16Gb (2X8GB DDR5 5600MHz) |
| Disk Kapasitesi | 1TB SSD NVMe |
| Bellek Desteği | 64Gb Ram (2 Slot) |
| Ekran Kartı | 6GB RTX Pro 500 Blackwell |
| Ekran Boyutu | 16" |
| Dokunmatik | Dokunmatik (Yok) |
| Ürün Ailesi | Dell Pro Max |
| İşletim Sitemi | Windows 11Pro |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | UMT-MC16250_2 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.