Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Model Adı | Dell Pro Max Tower T2 |
| Ürün Kodu | FCT2250_CTO |
| İşlemci (CPU) | Intel Core Ultra 9 |
| İşlemci Mimarisi | Yeni Nesil Hibrit Mimari (P-Core, E-Core ve AI için entegre NPU) |
| Yapay Zeka Desteği | Entegre Intel AI Boost (NPU) ile hızlandırılmış yapay zeka işlemleri |
| Bellek (RAM) | 64GB DDR5 5600MT/s+ |
| Depolama | NVMe PCIe Gen4 veya Gen5 x4 SSD (Yüksek hızlı veri transferi) |
| Ekran Kartı (GPU) | NVIDIA RTX 4000 |
| Genişleme Yuvaları | PCIe Gen5 x16 slotu (Gelecek nesil GPU'lar için hazır) |
| Soğutma Sistemi | Ultra 9'un yüksek performansını korumak için geliştirilmiş termal yönetim |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci | Intel Core Ultra 9 |
| Ürün Ailesi | Dell Pro Max Tower T2 |
| Ram Tipi | 64GB (2x32GB DDR5 5600MHz) |
| Disk Kapasitesi | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı | 20 GB GDDR6 RTX4000 ADA |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB (2 Slot) |
| İşlemci Core Sayısı | 24 Core İşlemci |
| İşletim Sitemi | Windows 11 Pro |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | UMT-FCT2250_CTO |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.