Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
|
Bu fiyata son 1 ürün ! Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 4.950,00 USD + KDV olacaktır.
|
||
| Fiyat | : | 4.950,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%1,4) | : | 4.880,00 USD + KDV Kazancınız 70,00 USD |
| KDV Dahil | : | 265.109,32 TL |
| Ürün Serisi | Pro Max 18 Plus |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra7 265HX(16 Cores, P-Cores 6 ,E-Cores 8, LP E-Core 2, 24 MB Max Turbo Frequency smart cache,24 MB, P-cores 5.30Ghz,E-cores 4.50Ghz) |
| Bellek | 32GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 6400 MT/sn |
| Bellek Yuva Bilgisi | 2 x Adet CSoDIMM (2 x 16GB) |
| Maksimum Bellek Desteği | 64GB |
| Disk | 1TB SSD |
| Disk Bilgisi | Gen4, SED Ready, TLC |
| Ekran Boyutu | 18" |
| Ekran Bilgisi | WVA, Dokunmatik Olmayan, Parlama Önleyici, 500 nit, DCI-P3 %100 (tipik) Ekran |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| vPro | Var |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Kartı | 8GB RTX Pro 2000 Blackwell |
| Ekran Kartı Bilgisi | NVIDIA RTX™ Pro 2000 Blackwell 8GB GDDR7 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| Ağ ve İletişim | Intel Ethernet Denetleyici I226-LM / Intel BE200 + Bluetooth 5.4 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 2.1 2 x Thunderbolt 5.0 1 x Thunderbolt 4.0 2 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Audio Jack |
| Dahili Web Kamerası | FHD IR HDR Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 1080p |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 6 Hücreli |
| Pil | 96W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 19,56 mm x Genişlik: 158,3 mm x Derinlik: 110,2 mm |
| Mobil iletişim (4G-5G) | Yok |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci | İntel Ultra 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 265HX |
| Ram Tipi | 32Gb (2X16GB DDR5 5600MHz Sodim) |
| Disk Kapasitesi | 1TB SSD NVMe |
| Bellek Desteği | 64Gb Ram (2 Slot) |
| Ekran Kartı | 8GB RTX Pro 2000 Blackwell |
| Ekran Boyutu | 18" |
| Dokunmatik | Dokunmatik (Yok) |
| Ürün Ailesi | Dell Pro Max |
| İşletim Sitemi | Windows 11Pro |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | UMT-MB18250_1 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.