Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
İşlemci: 1 x Intel Xeon E5-2640 v4 (2.40 GHz, 10 Çekirdek, 25MB Önbelek)
İşlemci Desteği: Çift soket (Maksimum 2 adet E5-2600 v3/v4 serisi işlemci)
Bellek: 16GB DDR4 ECC Registered RAM
Bellek Slot Sayısı: 12 adet DIMM yuvası (Maksimum 384GB kapasite)
Depolama: 2 x 300GB 10K/15K RPM SAS HDD
Disk Yuvası: 4 x 3.5 inç (LFF) veya 8 x 2.5 inç (SFF) Hot-Plug sürücü yuvası (Kasa tipine göre değişir)
RAID Kontrolcü: Dell PERC H330 veya H730 Donanım tabanlı RAID desteği
Ağ Kontrolcüsü: Entegre 4 x 1GbE LOM (Lan on Motherboard)
Genişleme Yuvaları: 2 adet PCIe 3.0 slotu
Yönetim: iDRAC8 Express veya Enterprise (Lifecycle Controller ile)
Güç Kaynağı: Yedekli (Redundant) Hot-Plug PSU desteği
Form Faktörü: 1U Rack (Rafa monte edilebilir)
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | 1 x Xeon E5-2640V4 (2.4GHz/10-Core) |
| Ürün Ailesi | Dell R430 Sunucu |
| İşlemci Sayısı | 2 İşlemci Desteği |
| Kasa Tipi | Rack Sunucu 1U |
| Bellek Kapasitesi | 16GB(1x16GB 3200MHz) RDIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 8 x 2.5" SFF SAS/SATA Hot Plug |
| Bellek Yuvası | 12 Adet |
| Disk Yuvası Boyutu | 8x3.5" - 8x2.5" |
| Network Kartı | Broadcom 5720 |
| Raid Kart | H755 Raid Kartı |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | UMT-R430 R5-2640V4 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.