GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 bit SSL

HIZLI KARGO

1-3 iş gününde kargo

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

32,1788
34,9022

Dell Uyumlu Nitrogate 1G-S-SX 1Gb/s 550m 850nm LC SFP Transceiver

Fiyat:
42,00 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%16,7) :
35,00 USD + KDV
Kazancınız 7,00 USD
KDV Dahil:
1.351,51 TL
184,14 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
Dell Uyumlu Nitrogate 1G-S-SX 1Gb/s 550m 850nm LC SFP Transceiver
Teknik Özellikler
MarkaNitrogate
Bağlantı ArayüzüLC Duplex
Kablo TipiMmf (Multi Mod)
Kablolama mesafesi (maksimum)550 Metre
Max Veri Transferi1.25Gb/s
Diğer Özellikler
Stok KoduERN-NTG1G-S-SX
MarkaNitrogate
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler



 
  • YENİŞEHİR MAH. SÜMBÜL SK. STAR PORT RESIDENCE NO: 10 İÇ KAPI NO: 185 PENDİK/ İSTANBUL
  • 0544 696 72 02 
  • 0216 599 02 89 

     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.