Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
|
Bu fiyata son 3 ürün ! Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 700,00 USD + KDV olacaktır.
|
||
| Fiyat | : | 700,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%7,9) | : | 645,00 USD + KDV Kazancınız 55,00 USD |
| KDV Dahil | : | 34.659,33 TL |

13. Nesil Intel ® Core™ İşlemcileri SSD depolamanın sorunsuz performansıyla bir araya getirerek günlük görevleri hızla ve kolayca halledin . Ve 41 veya 54 Whr pil ve ayrıca ExpressCharge kullanarak bir saatte %80'e kadar şarj ile , gün boyu güç sağlamak için cihazınıza güvenebileceğinizi bilirsiniz. Bu arada, uyarlanabilir termaller, ister masa gibi sabit bir yüzeyde ister kucağınız gibi dengesiz bir yüzeyde olsun, cihazınızın konumuna göre gücü optimize eder. Cihazınız, gelişmiş algoritmalar ve ivmeölçerler kullanarak, cihazınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için güç ve termal profillerini duruma akıllıca uyarlar.

3 taraflı dar kenarlıkla eldeki işe odaklanın. Geniş dokunmatik yüzey ve tam boyutlu klavyenin yanı sıra daha ergonomik bilek açıları ve artırılmış hava akışı sağlayan kaldırma menteşesi, kullanımı daha rahat hale getirir. İşinizi hızlı bir şekilde halletmek istiyorsanız, 10 tuşlu sayısal tuş takımı ve hesap makinesi tuşu tek bir dokunuşla başlamanızı sağlar. Bir dizi bağlantı noktası ve yuva, ihtiyacınız olan şeye bağlanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, bu TÜV Rheinland sertifikalı dizüstü bilgisayar. Dell ComfortView yazılım teknolojisi, uzun ekran süresi boyunca göz konforunu optimize etmek için zararlı mavi ışık emisyonlarını azaltmaya yardımcı olur.
Sıvı dökülmesine dayanıklı klavye, bir kaza durumunda daha az stres anlamına gelir. Ve içinizin daha rahat etmesi için dizüstü bilgisayarınız 14 MIL-810H testinden geçti, Dell'in standart güvenilirlik testinin ötesinde bir dizi test içerir, böylece aygıtınız iş gününüzün denemelerine dayanabilir.

Güvenilir Platform Modülü 2.0, parolaları ve şifreleme anahtarlarını oluşturan ve depolayan, ana karta takılı ticari sınıf bir güvenlik yongasıdır. Başlatmadan önce bilgisayarın kurcalanmadığını doğrular ve verilerinizi harici yazılım saldırılarına karşı korur.
Ek koruma için kama şeklindeki kilit yuvası ekstra bir güvenlik katmanı sağlar.

Yükseltilmiş alüminyum kapak, şık bir tasarımda bir dizi özellik sunar.
Kamera karşısında olduğunuzda, Geniş Dinamik Aralık ve Geçici Gürültü Azaltma ile donatılmış yeni FHD web kamerası, en iyi şekilde görünmenize yardımcı olur. Ayrıca dahili çift mikrofon ve arka plan gürültüsünü azaltan AI ile bir telefon görüşmesi kadar net ses alabilirsiniz. Ve MyDell'deki yapay zeka tabanlı ses, net bir şekilde duyabilmeniz ve duyulabilmeniz için sesi optimize eder.
Biraz gönül rahatlığı için, kameradaki mekanik deklanşör gizliliğinizi korur.

Windows'un şimdiye kadarki en üretken ve güvenli sürümü, ancak BT için basit.


Alüminyum Kapak:
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1355U |
| Sistem Belleği | 8GB DDR4 3200MHz Sodim |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 8GB DDR4 3200MHz Sodim |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | 13.Nesil |
| Ekran Boyutu | 15.0'' - 15.6'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | Vostro 3000 Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i7 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-N1601PVNB3530U N1601PVNB3530U |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.