Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Güçlü işleme: 11. Nesil Intel® Core™ işlemciler sayesinde güvenebileceğiniz bir performansla yapılacak işlerin üstesinden gelin ve günlük görevleriniz için gereken gücü elde edin. Ayrıca isteğe bağlı 2 GB GDDR5 vRAM'e sahip NVIDIA® GeForce® MX450 Grafik Kartıyla grafiklerin, görsellerin daha net ve daha gelişmiş görünmesi sayesinde PowerPoint sunumlarından video düzenlemeye kadar her şey daha çarpıcı olur.
Sorunsuz ve sessiz: Dizüstü bilgisayarınızın, akışkan dinamik bir rulman sistemine sahip fanı hem uzun ömürlüdür hem de aygıtınızın en iyi performansını sunarken bile sessiz kalmasını sağlar.

İstediğiniz yerden çalışın: Intel Wi-Fi 6 ile sağlanan duraksız daha yüksek indirme hızı, duraksız yayınları daha sorunsuz izleme ve daha kolay paylaşma olanaklarıyla optimum bağlantının keyfini yaşayın.
Serinliğini korur: Yeniden tasarlanan termal sistem, ince yapısını korurken aynı zamanda aygıtınızın gücünü de açığa çıkarır. Çift ısı borusu, ısıyı CPU'nuzdan ve GPU'nuzdan uzaklaştırır, daha fazla sayıdaki fan kanadı hava akışını artırır ve yüksek aralıklı menteşe ise havanın dizüstü bilgisayarınızın altında sirküle edilmesini sağlar.
Dayanıklılık için tasarlandı: 3,67 lb (1,67 kg) başlangıç ağırlığıyla Vostro 5510 15 farklı askeri sınıf testten geçirilmiş güvenilir bir tasarım sunduğundan, dizüstü bilgisayarınızın gerçek dünyanın koşullarına daha iyi dayanacağından emin olabilirsiniz.


| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-11300H |
| Sistem Belleği | 8GB DDR4 3200MHz Sodim |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 8GB DDR4 3200MHz Sodim |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | 11.Nesil |
| Ekran Boyutu | 15.0'' - 15.6'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | Vostro 5000 Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i5 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-N5111CVN5510U |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.