Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
![]() |
![]() ![]() |
| Ürün Adı : | 8 GB 3200 MHz DDR4 RAM |
| Marka : | HI-LEVEL |
| Bellek Tipi : | DDR4 |
| Dahili Hafıza : | 8GB |
| Bellek Hızı : | 3200 MHz(PC4-21300) |
| Kullanım Alanı : | PC Ram |
| Ürün Kodu : | HLV-PC25600D4-8GB |
| CL : | 22-22-22-52 |
| Pin Yapısı : | 288 pin |
| Voltaj : | 1.2V |
| Açıklama : | Kutulu |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Hi-Level |
| Bellek Boyutu | 8Gb |
| Bellek Hızı/Değeri | 3200 MHz / CL22 / PC4-25600 |
| Bellek Tipi | Sunucu Ramı |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-PC25600D4 |
| Marka | Hi-Level |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 1 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.