Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

HP 250 Dizüstü Bilgisayar ince ve hafif tasarımı ve yüzde 85 ekran-gövde oranı ile hibrit çalışma tarzlarına ayak uydurur.

Güçlü Intel® işlemci, hızlı bellek ve depolama ile projeleri tamamlayın.

Entegre kamera ve yapay zeka temelli gürültü azaltma özellikli çift dizi mikrofonlarla verimli işbirliği yapın.
| Kullanım Amacı | Günlük |
| Laptop Türü | Laptop |
| Laptop Serisi | ProBook |
| İşlemci | Intel Core i3 |
| İşlemci Nesli | 13.Nesil |
| İşlemci Modeli | i3-1315U |
| Temel Frekans | 3.30GHz |
| Turbo Frekans | 4.50GHz |
| Önbellek | 10MB |
| Çekirdek Sayısı | Altı Çekirdek |
| Intel vPro Desteği | Yok |
| İşlemci Grafik Serisi | Intel UHD |
| İşlemci Grafik Modeli | Intel UHD |
| Sistem Belleği | 8GB |
| Bellek Türü | DDR4 3200MHz |
| Bellek Düzeni | 1 x 8GB |
| Max.Bellek | 32GB |
| Toplam Bellek Slotu | 2 |
| Sabit Disk | Yok |
| SSD | 512GB |
| SSD Slotu | PCIe NVMe |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi | Intel Iris Xe |
| Grafik İşlemcisi | Intel Iris Xe |
| Grafik Genişliği | Yok |
| Grafik Yapısı | Yok |
| Grafik Gücü | Belirtilmemiş |
| Ekran Boyutu | 15.0 - 15.6 inc |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Çözünürlük Biçimi | Full HD |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ekran Özelliği | LED |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Wi-Fi | WiFi 6 (2x2) |
| Bluetooth | Versiyon 5.3 |
| Ethernet | Yok |
| Hdmı | Versiyon 1.4 |
| Video Portu | Yok |
| TPM | Var |
| Type-C | 1 |
| Usb 2.0 | Yok |
| Usb 3.0 | Yok |
| Usb 3.1 | Yok |
| Usb 3.2 | 2 |
| Usb 4.0 | Yok |
| Kart Okuyucu | Yok |
| İşletim Sistemi | Free Dos |
| Webcam | HD 720p |
| Ses | Dahili Hoparlör |
| Optik Okuyucu | Yok |
| Touchpad | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği | Sıvıya dayanıklı |
| Pil Teknolojisi | 3 hücreli pil |
| Garanti Tipi | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme | Dayanıklı Magnezyum |
| Renk | Gri |
| Paket İçeriği | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık | 1 kg - 2 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Model Kodu | B2NC3ES |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Hp |
| Sistem Belleği | 8GB DDR4 3200MHz Sodim |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 8GB DDR4 3200MHz Sodim |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | 13.Nesil |
| Ekran Boyutu | 15.0'' - 15.6'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | Probook Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i3 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-B2NC3ES |
| Marka | Hp |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.