Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
| Fiyat | : | 685,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%4,4) | : | 655,00 USD + KDV Kazancınız 30,00 USD |
| KDV Dahil | : | 35.052,38 TL |
| STOK NO | 84542 |
| MARKA | HP |
| GARANTİ SÜRESİ | 24 |
| İŞLEMCİ AİLESİ | Intel Core i5 |
| İŞLEMCİ MODELİ | 1334U |
| İŞLEMCİ ÖZELLİKLERİ | Temel Frekans 3.40GHz Turbo Frekans 4.60GHz Önbellek 12MB |
| SİSTEM BELLEĞİ | 1x 8GB DDR4 3200MHz |
| BELLEK SLOTU | 2 Slot |
| Maximum Bellek | 32GB |
| SSD | 512GB PCIe NVMe |
| EKRAN KARTI | Intel Iris Xe |
| KABLOLU AĞ | - |
| KABLOSUZ AĞ | WiFi 6 (2x2), Bluetooth 5.3 |
| SES | Dahili Hoparlör |
| PORTLAR | HDMI 1.4 1x Type-C 2x USB3.2 |
| KART OKUYUCU | - |
| OPTİK SÜRÜCÜ | - |
| KLAVYE | Q Türkçe |
| MOUSE | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| KAMERA | HD 720p |
| İŞLETİM SİSTEMİ | DOS |
| EKRAN BOYUTU | 15.6" 1920x1080 60 Hz |
| DOKUNMATİK | - |
| PİL | 3 hücreli pil |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Hp |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1334U |
| Sistem Belleği | 8GB DDR4 3200MHz Sodim |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 8GB DDR4 3200MHz Sodim |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | 13.Nesil |
| Ekran Boyutu | 15.0'' - 15.6'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | Probook Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i5 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-B39W4AT |
| Marka | Hp |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.