Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Bu 24" WUXGA çözünürlüklü monitörde çalışmalarınızın daha fazlasını görün ve daha fazla iş halledin. Çarpıcı 100 Hz yenileme hızı 3 her ayrıntıyı ortaya çıkarır. %100 sRGB ve HP Kademeli Beyaz Dengesi ile parlak, canlı, tutarlı renkleri deneyimleyerek görüşünüzü daha da üst seviyelere taşıyın.

Çalışma masanıza bakış açınızı değiştirin. Mikro kenarlı çerçeve tasarımlı 3 tarafı kenarlıksız ekranda çalışmalarınızın çok daha fazlasını görün. Daha da fazla iş halletmek için, bu ekranı diğer bir HP Series 5 Pro 24" WUXGA monitör ve bir yerleştirme istasyonu ile eşleştirerek kusursuz bir çift ekran kurulumu elde edin

HP Display Center içindeki adım adım Ergonomik Kurulum Kılavuzu ile optimize edilen 4 yönlü ayarlanabilirlik sayesinde tüm gün boyu kendinizi en iyi hissetmenin yolunu bulun. Rengi etkilemeden mavi ışığı azaltan HP Eye Ease ile gözlerinizi rahat ettirin.
| Ekran Boyutu | 24 inc |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Çözünürlük | 1920 x 1200 |
| Çözünürlük Türü | WUXGA |
| Tepkime Süresi | 5ms |
| Dokunmatik | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz) | 100 Hz |
| Ekran Oranı | 16:10 |
| Kontrast Oranı | 1500:1 |
| Parlaklık | 350 cd/m² |
| HDR Tipi | Yok |
| İzleme Açısı | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi | Yok |
| Webcam | Yok |
| Bağlantı Şekli | HDMI |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| Kart Okuyucu | Yok |
| DVI | Yok |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| VGA | Yok |
| USB 2.0 | Yok |
| USB 3.0 | Yok |
| USB 3.1 | Yok |
| USB 3.2 | Var |
| RJ45 | Yok |
| Type-C | Yok |
| Hdmı | Var |
| DisplayPort | Var |
| Mini DisplayPort | Yok |
| Thunderbolt | Yok |
| Enerji Sınıfı | C Sınıfı |
| Renk | Gri |
| Vesa | Var |
| Vesa Standartı | 100x100 mm |
| Pivot | Var |
| Eğilme (Tilt) | Var |
| Döndürme (Swivel) | Var |
| Panel Tipi | Düz (Flat) |
| Garanti Süresi | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Model Kodu | 9D9A7AA |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Hp |
| Ekran Boyutu | 24'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1200 |
| Tepkime Süresi | 5ms |
| Panel Tipi | Ips |
| Yükseklik Ayarı (Pivot) | Var |
| Görüntü Çıkışları | Hdmı + Display Port |
| Yenileme Hızı | 100 Hz |
| Dokunmatik | Yok |
| Ekran Oranı | 16:10 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Garanti |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-9D9A7AA |
| Marka | Hp |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.