Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
|
Bu fiyata son 5 ürün ! Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 800,00 USD + KDV olacaktır.
|
||
| Fiyat | : | 800,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%6,3) | : | 750,00 USD + KDV Kazancınız 50,00 USD |
| KDV Dahil | : | 41.048,73 TL |
| İşletim Sistemi |
FreeDOS |
|---|---|
| İşlemci ailesi |
Intel® Core™ Ultra 5 işlemci |
| İşlemci |
Intel® Core™ Ultra 5 125U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,3 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 12 çekirdek, 14 iş parçacığı) 1 2 |
| Grafik |
Entegre, Intel® Grafik Kartı |
| bellek |
8 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 8 GB)
|
| Bellek Yuvaları |
2 SODIMM |
| Dahili Depolama |
512 GB PCIe® NVMe™ SSD
|
| Ekran |
14" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, narrow bezel, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC 3 4 5 6 7 |
| Ekran |
35,6 cm (14") diyagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, dar çerçeve, yansıma önleyici, 300 nit, %45 NTSC 3 4 5 6 7 |
| Dokunmatik ekran |
Yok |
| Renk gamı |
45% NTSC |
| Parklaklık |
300 nit |
| Minimum boyutlar (G x D x Y) |
31,86 x 22,44 x 1,09 cm (ön); 31,86 x 22,43 x 1,7 cm (arka) (Ön yükseklik ölçümü, ön ucun yakınında kasa alt kapağının eğimli ön kenarının başladığı noktada yapılmıştır. Arka yükseklik ölçümü, arka ucun yakınında kasa alt kapağının eğimli ön kenarının bittiği noktada yapılmıştır.) |
| Ağırlık |
1,39 kg'den başlayan ağırlık (Ağırlık yapılandırmaya göre değişir. Güç adaptörü içermez.) |
| Pil türü |
HP Uzun Ömürlü 3 hücreli, 56 Wh Lityum iyon |
| Pil ömrü |
(Pil dahilidir ve müşteri tarafından değiştirilemez. Garanti kapsamında servis sunulabilir. 30 dakika içinde %50'ye kadar hızlı şarj.) |
| Kablosuz |
Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) ve Bluetooth® 5.3 kablosuz kartı |
| Ağ arabirimi |
Intel® I219-V GbE, vPro® olmayan |
| Ürün rengi |
Yeşil gümüş alüminyum |
| Klavye |
HP Premium Klavye – sıvı dökülmesine dayanıklı, arkadan aydınlatmalı klavye |
| Kamera |
1080p FHD kamera |
| Ses |
Poly Studio ses sistemi, ayrık amplifikatörler ile çift stereo hoparlör, entegre çift dizi mikrofon |
| İşaret aygıtı |
Hafifçe vurma varsayılan olarak etkin, çoklu dokunma hareketi destekli tıklama paneli |
| Bağlantı Noktaları |
USB Type-C® 40 Gbps veri aktarım hızı (USB Güç İletimi, DisplayPort™ 1.4, HP Uyku ve Şarj) ile 2 Thunderbolt™ 4; 2 USB Type-A 5 Gbps veri aktarım hızı (1 şarj, 1 güç); 1 HDMI 2.1; 1 birleşik stereo kulaklık/mikrofon jakı; 1 RJ-45
|
| Güç |
65 W USB Type-C™ adaptörü 8 |
| Sürdürülebilir etki özellikleri |
Düşük halojen; Toplu ambalajlama mevcuttur; Kalıplanmış kağıt hamuru yastıklı iç kutu %100 sürdürülebilir kaynaklıdır ve geri dönüştürülebilir; Dış kutu ve mukavva yastıklar %100 sürdürülebilir kaynaklıdır ve geri dönüştürülebilir; %20 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik; Hoparlör muhafazası ve sistem fanında okyanusa giden plastik; %50 geri dönüştürülmüş metal 9 10 11 |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Hp |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra5-125U |
| Sistem Belleği | 8GB DDR5 5600MHz SODIMM |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 8GB DDR5 5600MHz SODIMM |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | Ultra 5 |
| Ekran Boyutu | 14'' - 14.5'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1200 |
| Ürün Ailesi | EliteBook Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | Intel Ultra 5 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-AD4D0ET |
| Marka | Hp |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.