Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
HP EliteBook 840 G8 i7-1165G7 16GB 512GB SSD 14 FHD Windows 10 Pro 336D6EA 
Yeni yapay zeka tabanlı ses deneyimiyle HP EliteBook 840 çalışma biçiminiz için tasarlanmıştır. Bu kolay taşınan, ultra hafif ve ince iş bilgisayarı yüzde 85 ekran-gövde oranına sahiptir ve klavyesi sessiz ve konforludur.
HP Wolf Security for Business, donanım uygulamalı, her zaman açık, dirençli bir savunma hattı kurar. BIOS'tan tarayıcıya kadar, işletim sisteminin üzerinde, içinde ve altında bu sürekli gelişen çözümler bilgisayarınızın modern tehditlerden korunmasına yardımcı olur.
Wi-Fi 6 5 6 özellikli, uzun pil ömürlü ve güçlü 11. Nesil Intel® Core™ işlemcili 7 HP EliteBook 840 ile en iyi işinizi çıkarın.
Çığır açıcı Intel® Iris® Xe grafik kartlı dört çekirdekli 11. Nesil Intel® Core™ işlemciyle en zorlu iş uygulamalarını hızlandırır.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Hp |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1165G7 |
| Sistem Belleği | 16GB DDR4 3200MHz Sodim |
| Depolama Alanı | 512GB SSD NVMe |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ram Tipi | 16GB DDR4 3200MHz Sodim |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| İşlemci Nesili | 11.Nesil |
| Ekran Boyutu | 13'' - 14.5'' |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ürün Ailesi | EliteBook Serisi |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Dokunmatik | Yok |
| İşlemci | IntelCore i7 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-336D6EA |
| Marka | Hp |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.